Wpis z mikrobloga

jak chcesz wychowywać dziecko w sytuacji, gdy jeden rodzic na drugiego gdzieś?


@agaja: na pewno do mnie to pytanie kierujesz? bo to nie ja próbuję zdegradować rodzica do poziomu krowy rozpłodowej która nie może być niewyspana, źle się czuć po porodzie tylko ma martwić się czy jaśnie pan ma puste j---a
  • Odpowiedz
@bussior: moja relacja jest bardzo zdrowa i Tobie serdecznie takiej życzę.

Aczkolwiek w totka nie graj, bo srednia z Ciebie wróżka.

@diamentovva: Ty zaś prezentujesz drugi biegun, gdzie facet nie jest wcale ważny.
W związku obie strony powinny o siebie dbać i brac Pod uwagę swoje potrzeby.
  • Odpowiedz
@diamentovva: deprecjonowalas znaczenie potrzeb mężczyzny i piszesz, że jego rola jest Dawanie kasy, seksu niech szuka na tinderze, nie w małżeństwie.
Trochę tak to strednio brzmi.
  • Odpowiedz
Może to nie tak że go w------a, tylko ona chce/musi (nie wiem czy trzeba) spać z kaszojadem a on nie chce i sam powiedział że pójdzie na podłogę.


@kakuter: Raczej nie, bo śpi od roku na podłodze, a kaszojad od pół :P
  • Odpowiedz
@dobrzecisiewydaje no xD życie weryfikuje, szczególnie w kwestii rodzicielstwa. Poza tym z tego co piszesz wynika że mąż wykopuje żonę i dziecko nie tylko z łóżka, ale i z sypialni. W jedną stronę ok, a w drugą nie?
  • Odpowiedz
@agaja Podoba mi się że mówi że mężczyzna ma zarabiać i utrzymać rodzinę. Bo to normalne. Ale jak powiem że kobieta ma utrzymać dom w czystości przygotować jedzenie i czasem umilić czas mężowi to będzie kwiczeć zaraz
  • Odpowiedz
@CudMalina: @agaja: Przydałaby się opinia tej bety, która jest zgoniona na podłogę, że to zdrowa sytuacja w rodzinie XD Jak na razie parę różowych cwaniaków opiniuje że dobrze dla faceta jest jak śpi na podłodze XD
  • Odpowiedz
Antynaukowa bzdura. Dzieciaki, które śpią z rodzicami czują się bezpieczniejsze, bardziej akceptowane i wcześniej decydują się na spanie osobno.


@Planeta_odebete2: Skąd czerpiesz tę swoją "widzę" z telewizji śniadaniowych czy z interii?
  • Odpowiedz
@agaja: wystarczy że tego bronisz, rodzice zawsze są ważniejsi w rodzinie niż dzieci, nie można przedkładać dobra dziecka nad własne (nie chodzi mi o skrajne patologiczne przypadki). Tylko ten balans jest zdrowy i naturalny. Jak dobro dziecka jest ważniejsze niż rodziców to zazwyczaj kończy się tym, że rodzice są nadopiekuńczy a dziecko nie radzi sobie bez rodziców lub ma inne defekty.
  • Odpowiedz
@KobyleCaco: ja nie bronie spania na podłodze. Zauważyłam tylko, że nie wiemy jak to w tej konkretnej sytuacji wyglądało - może facet sam wolał spac osobno, a może nie. Ja nie wiem, Ty nie wiesz. Nikt z nas tego nie wie. Ale kolega @bussior jest wrozka i oczywiście dokładnie Wie co tam się dzieje.
Ba, okazuje się że wie też jak wygląda moje życie xD
Normalnie jasnowidz.

Ja kilkakrotnie
  • Odpowiedz
@agataen: biorąc pod uwagę, ze ja pracuje z domu (pomijając fakt macierzyńskiego), a mój mąż wstaje o 5 rano i jedzie 100 km do pracy to owszem, jest to w porządku. Ja mogę dospać w ciągu dnia w trakcie drzemek dziecka, on ma mieć w nocy nieprzerwany sen, żeby mógł bezpiecznie dojechać do i z pracy. Trochę to byłoby nie fair pozwalać, żeby dziecko budziło twojego faceta, jednocześnie wymagając od
  • Odpowiedz