Wpis z mikrobloga

@NaopaK: to daj na czarna xD I nie pisz do mnie więcej, bo nie potrafisz nic merytorycznego napisać, a jedynie chamskie podjazdy.

@MirkobIog: ja nie piłam do Ciebie, a do geniuszy jak ten tu piszących o -dosłownym - wykopaniu dziecka z łóżka itd. Ale nie ma czego oczekiwać myślenia i kultury od osób tego pokroju, więc to już tam olać.
Dobrze, że jest czarna, można takie elementy zablokować i nie
  • Odpowiedz
@Uuk_:

Dokładnie. Mam wrażenie, że dla wielu tutaj dbanie o związek to tylko s--s, i to s--s tylko w sypialni, wieczorem lub w nocy, pewnie jeszcze przy zgaszonym świetle ;) A dzieci zwykle maja drzemki w dzień, chodza wcześniej spać niż rodzice, a łóżko w sypialni to nie jedyna powierzchnia płaska w domu ;)
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000

imo spanie razem to bardzo ważna część związku. I nie, nie chodzi o s--s. Chodzi o sam fakt przytulania się do partnera, spania na łyżeczkę, obudzenia się obok niego. ja nawiązuje do tego, że w mojej ocenie trochę a nawet bardzo nie doceniasz wspólnego spania partnerów. Bo przecież s--s można tu i tu, a jak dziecko się budzi to wygodniej ble ble. Więc wyjaśniam ci że moim zdaniem to jest
  • Odpowiedz
@NaopaK: sarkazmem to jest wasze myślenie że o----------e wam kolby jest priorytetem, bez względu na sytuacje życiowe wywracające wszystko do góry nogami jak narodziny dziecka, przeprowadzka czy remont, bo to już przecież nie ważne, jaśnie pan sobie chce pociupciać więc trzeba jedną ręką zmieniać pieluche a drugą walić konia xD
  • Odpowiedz
@Dutch: a. A o seksie pisałam, bo zwrócono sie do mnie w tym temacie.
Pisałam też cały czas o ważności bliskości i relacji między partnerami na wszystkich płaszczyznach, więc sobie daruj.
  • Odpowiedz
sarkazmem to jest wasze myślenie że o----------e wam kolby jest priorytetem, bez względu na sytuacje życiowe wywracające wszystko do góry nogami jak narodziny dziecka, przeprowadzka czy remont bo to już przecież nie ważne, jaśnie pan sobie chce pociupciać więc trzeba jedną ręką zmieniać pieluche a drugą walić konia xD


@diamentovva: Współczuję twojemu niebieskiemu, jeśli go masz. Relacja między partnerami powinna być na pierwszym miejscu, choćby się waliło i paliło. Aha
  • Odpowiedz
@agaja: nie przejmuj się opinią dzieci z wykopu . To co piszesz jest oczywiste dla normalnych ludzi. Znamy sie na tyle na ile nas sprawdzono. Jak taki @bussior: (ktory swoją drogą nie przeczytał chyba ze zrozunieniem zadnej twojej wiadomosci ) będzie musiał wstac do pracy po godzinie snu, następnego dnia też i jeszcze kolejnego, to bardzo szybko ucieknie z tego łóżka w podskokach. Brak snu jest byl i
  • Odpowiedz
@diamentovva: Znaczy wiesz... Po to się z facetem wiazesz, żeby być z NIM.
On powinien dbać o Ciebie, a Ty o niego.

I po dziecku to soe nie może zmienić - jak chcesz wychowywać dziecko w sytuacji, gdy jeden rodzic na drugiego gdzieś?
Ba. Po narodzeniu dziecka wiez między partnerami jest moim zdaniem jescze ważniejsza i tym bardziej nalezy o nią dbać.

@Ohjeny: a spoko, nie przejmuje się
  • Odpowiedz
@NaopaK: Facet ma zarabiać na rodzine. Małżeństwo nie jest przymusowe. Tinder jest darmowy. Jak dla kogoś najważniejszy jest s--s to po co decyduje sie na dziecko? Jesteście mentalnie dziećmi i nie znacie życia, ale to nie mój problem.
  • Odpowiedz