Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Mam 25 lat i w całym swoim życiu całowałem się tylko z 4 dziewczynami.
Z tego 3 z nich to striptizerki w klubie go-go. Bawiłem się też cycami.
Najbardziej hardcorowa akcja w moim wykonaniu miała miejsce gdy przysiadła się do mnie 19 letnia Białorusinka. Ja wypity jak Kwaśniewski, coś tam gadałem głupoty. Ona usiadła mi na kolana, ja ją zacząłem całować po szyi. Troszkę się broniła ale w końcu się przelizaliśmy. Potem w prawą ręką zacząłem bawić się cycem a lewą dałem w majty. Ona w tym momencie mi mówi łamanym polskim, że nie zapłaciłem, więc przestałem. Całość miała miejsce przy stoliku na głównej sali, a nie na pokoju prywatnym, więc dookoła było ze 20 osób. Najlepsze, jest to że za tą akcje serio nic nie zapłaciłem. Wydałem 9zł, kupując szklanke wody, bo już wszedłem pijany.
Czasami myśle, że lepiej mieć takie wspomnienia z młodości niż żadne...
Proszę oceńcie moje podczłowieczeństwo...
#przegryw #blackpill #gorzkiezale #tfwnogf #oswiadczeniezdupy #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski ##!$%@? #bekazpodludzi ##!$%@?
  • 43
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Blaskun: @Flutter_M_Shydale Może dla was taka jedna czy max 4 akcje w życiu to wygryw. Jak mawia przysłowie - "W krainie ślepców, jednooki jest królem". Ja czuje się przegrywem po tysiąckroć, bo mam znajomych Chadów którzy mają lepsze akcje i to po 4 w ciągu nocy a nie życia.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Jak powiedział ktoś bardzo mądry (nie znam autora tych słów ale postawiłbym mu browara), każdy z nas rodzi się z pewnymi "kartami" w ręku. Jedyne co możemy zrobić to postarać się rozegrać najlepszą partię pokera jaką tylko możemy. Oczywiście, lepiej gra się mocnymi kartami, ale nie każdy je dostał.
  • Odpowiedz