Wpis z mikrobloga

@jmuhha: ja to bym chciał aby dziewczyna była taka zazdrosna.. wtedy czułbym się spokojnie, bo jest to dowód na to że mnie chce i nie mam się co bać że w związku coś nie wychodzi itp.
To jedna z takich #!$%@?ętych co się czepiają jak facet jest uprzejmy dla kasjerki w sklepie.


@gzymspiwniczny: Przykro mi to mówić ale znam 2 warianty co dalej będzie. 1. zmieni się dopiero za kilka lat lub wcale 2. zmieni się po zmianie partnera - bo zrozumie co robiła źle. Więc jeśli Ci zależy @jmuhha to cierpliwości i wytrwałości ;)
Czy wasza różowa jest podobnie uprzedzona do waszych koleżanek i zadaje tyle pytań o nie?


@jmuhha: nie i jeśli Twoja ma więcej niż 16 lat, to zacząłbym się martwić
@jmuhha: nieźle przesadza. Moja też nie lubiła koleżanek, które poznałem przed Nią na studiach, ale to dlatego, że były zazdrosne i na każdym kroku jej pokazywały, że nie jest mile widziana. Nawet doszło do tego, że #!$%@?ły głupoty do mnie na jej temat, wyssane z palca bzdury z imprez na których JA SAM BYŁEM I WIEDZIAŁEM XD

Po co to mówię? Otóż, to nie jest tak, że jebnięta różowa to wyjątek
@dildo-vaggins odpowiedź na poziomie gimnazjum

dam ci 9 kryteriów, z których trzeba 5 spełnić aby być "podejrzanym" o bordera. Jak zaznaczysz te 5, czy nawet więcej, tylko na podstawie screena - to wnioskuje o danie ci tytułu psychoterapeuty bez szkolenia xD