Wpis z mikrobloga

@abu123 raz jeszcze potwierdzę animatora dla dzieci - czy w osobnej salce jak zimniej, czy w lecie w ogrodzie/przed lokalem. Koszt to maksymalnie 500 złoty, pewnie wyrwiesz taniej jak to nie jest duże miasto. Dla przykładu - jedna przyjaciółka wzięła, dzieci zachwycone, rodzice zachwyceni spokojem, nie wchodzą pod nogi itp. Druga nie wzięła, bo w jej okolicy nie jest to jeszcze popularne to w ciągu pierwszych minut balonowe inicjały ze stołu zostały
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lunaria dziękuje! Animator będzie na pewno, zespół to jeszcze nie wiemy. Marzy mi się w plenerze ale jak pomyślę że mam to sama ogarnąć to mi się odechciewa
  • Odpowiedz
@abu123 jak masz duży budżet i ci się nie chce to weź od tego osobę, która to zrobi za ciebie, te fancy wedding plannerki biorą 10procent budżetu, te zaczynające na pewno mniej, jeszcze będą się chciały wykazać, by mieć dobre wesele/zdjęcia w doświadczeniu. No i pracuje z tobą przez cały okres przygotowań plus sam ślub. Druga opcja jest połączenie tego i tego, lokal z ładnym ogrodem, na którym masz parkiet z oświetleniem,
  • Odpowiedz