Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ajumalawa 2. Jeszcze o tym nie myślałam.
3. Wesele na 60 os. Nie wiem czy to będzie miało sens przy takiej ilości osób.
4. Dla dzieci planujemy osobna sale, żeby się pod nogami nie plątały gowniaki.
5. Stoły okrągłe ( ͡º ͜ʖ͡º)
6. Ciekawy pomysł wezmę pod uwagę, dzięki!
  • Odpowiedz
@Amishia: nie wprowadzaj w błąd z tym djem i wodzirejem, na prawdę trzeba porządnych ludzi co się znają. Byłem ostatnio na takim weselu i trochę lipa. Takie granie z kompa + wodzirej co nadrabiał, ale nie wyszło. Oczywiście są zespoły i zespoliki i można się też nadziać. Ja miałem taki, że twoje dje wymiękają.
  • Odpowiedz
@abu123: zespół co gra disco polo, biesiadę i trochę rocka nie oznacza wiejskości, dobrze wybrany oznacza świetną zabawę. Ja zrobiłem to co inni chyba rzadko robią czyli byłem bacznym obserwatorem i wyeliminowałem trochę błędów. W 2016 roku zapłaciłem za zespół 2600 zł, cena niska to w ogóle ewenement, ale za tyle zagrali świetnie. Przyjechali pod dom panny młodej, zagrali, ludzie powychodzili z mieszkań. Na weselu grali do 3.00 w nocy, 12 godzinny kontrakt. Grali od samego początku do końca czego nie można powiedzieć o innych zespołach.
http://www.fajnyband.com/o-nas.html
Zrobili wiele zabaw po za oczepinami, zabawa przy stole, biesiada. Ludzie brali wizytówki, rok później bawiłem się z tym samym zespołem na weselu znajomych. A będąc we wrześniu na weselu inni znajomi powiedzieli, że na naszym weselu bawili się najlepiej.

Także dobrze sprawdź zespoły i niech ci zagrają, obejrzyj filmy. To nie jest taka łatwa decyzja bo potem będą cuda i już widziałem jak ludzie jadą do domu o 1.00 w nocy. Mieli grać do rana, a robili 30 min przerwy i 15 min grali.
Mają grać dla ludzie, nie dla ciebie bo jak sobie będziesz życzyć coś czego nie potrafią to będzie katastrofa. Mimo, że sam na co dzień nie słucham disco polo, a wszystkiego od biesiady przez rock, rap aż do metalu to na tę jedną noc można zrobić wyjątek i bawić się przy dobrze dobranym repertuarze. Cena zawsze gra rolę, jak chcesz ludzi od rocka to startuj od 4000 zł, mogą chcieć i 6000 zł. Wszystkie zespoły mający swoje autorskie piosenki kosztują jeszcze więcej lub mają rezerwacje na 3 lata
  • Odpowiedz
@abu123: dzieci w oddzielnej sali, to dla mnie jakaś abstrakcja, nigdy bym się zgodził, wolę latać i się bawić z córką. Ostatnio ganiała i padła po północy. Jak dla mnie dzieci to część wesela i czasami nadrabiają za dorosłych.
Lepiej zapraszać bez dzieci i część osób nie przyjdzie i masz problem z głowy, ja nawet jako twój znajomy nie przyszedłbym.

Okrągłe stoliki - tutaj trzeba wiele pomyśleć jak ludzi usadzić
  • Odpowiedz
@Amishia: rozumiem, ja natomiast nie mam dobrych doświadczeń, znajomi też jakoś przychylnie się nie wypowiadają.
Trzeba włożyć trochę pracy by znaleźć jednych i drugich. Z zespołami też mam kiepskie doświadczenia i staram się to ująć jakoś obiektywnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qullion dzięki! Na pewno się zapoznam jak grają i w ogóle :D no generalnie wczoraj się zaręczyliśmy więc mamy sporo czasu żeby się poza poznawać z różnymi opcjami :D

Może że się wyraziłam, dzieci mają mieć sale w której mogą się bawić :D jakieś kolorowanki skakanie, byłam na weselu gdzie były zabawy na sali i zdominowały parkiet na swoje zabawy więc kiepsko :(
  • Odpowiedz
@abu123: nie byłem na takim weselu gdzie było całe stado dzieci i by cokolwiek zdominowały. Wszystkie uczestniczyły w tym co się działo, nie było zabaw specjalnie dla dzieci.
Niedługo powinniście wiedzieć ile ich będzie i wtedy może rozważać opcje. Nie każde dziecko zechce zostawić rodziców i siedzieć z innymi dziećmi, wieku ma znaczenie i tak 3latki i wyżej będą się bawić w swoim towarzystwie, a reszta może nie chcieć. 2 letnie dzieci jeszcze niezbyt rozumieją wspólną zabawę nawet jeżeli chodzą do żłobka, trochę posiedzą i za chwilę będzie tata, mama.

Zespół i salę załatwialiśmy ponad rok przed ślubem, więc jeżeli macie robić coś w wakacje 2021 to macie niby sporo czasu, ale nie myślcie, że macie na wszystko czas. Najlepsze zespoły jak np. TerazMy z Limanowej mają wolne terminy na 2022.

Jak masz jakieś pytania to pytaj, powiem ci co o tym sądzę. A tak jak masz jakieś już zaproszenia na czyjeś wesela to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Qullion właśnie celujemy 2021 więc niby dużo czasu ale nie do końca. Dzieci są mniej więcej w takim samym wieku. Chyba źle się wyraziłam, to nie jest tak że one będę tam zamknięte i koniec, porostu niech mają swoją sale zabaw- tak żeby parkiet był dla dorosłych nikt ich tam na klucz nie zamknie ale jak mają krzyczeć i dziwne rzeczy swoje robić to niech tam siedzą z animatorka a rodzice
  • Odpowiedz
@abu123: na poprawiny jest niedziela przeważnie, chociaż już widzę wesela w piątek, może taniej i szybciej. Poprawiny to jakaś połowa ceny za wesele i wygląda to tak, że goście przychodzą na 13, jedzą obiad, nie wiele piją i się zwijają. Jak masz noclegi w tym samym lokalu i bardzo dużo osób zostaje w okolicy na noc to warto dać im obiad przed wyjazdem. Jeżeli wszyscy mają blisko (10 - 50
  • Odpowiedz
@abu123: polecam załatwić animatorkę dla dzieci - ja za taką usługę zapłaciłem bodajże 300 zł a prawie wszystkie dzieci z wesela miały zajęcie od początku aż do poprawin (kolorowanie, robienie zwierzątek z baloników, gry, robienie mydełka dla pary młodej itp).

wszyscy byli zadowoleni, my mieliśmy spokój na parkiecie a rodzice dzieci mogli się pobawić bez stresu
  • Odpowiedz