Wpis z mikrobloga

@zosiasamosia1: tylko to co masz przed ślubem jest twoje nawet jak była współwłasność, co kupiło się po ślubie jest wspólne. Nawet jeżeli tak wyniknie to obie strony zapracowały na ten majątek i można go równo podzielić.
Nastawianie się, że jedna strona to pasożyt jest chore, po co w ogóle bawić się w ślub, przecież to tylko papierek.
  • Odpowiedz
@abu123: pamiętaj z zespołem, nie każ im na siłę grać. Chcesz disco polo i biesiadę taki zespół wybierasz, chcesz rocka, metal, góralskie nuty, takie bierzesz zespół. Zespoły, które grają discopolowo nie wyciągną ci rocka, robi się z tego żenada, warto pogadać o tym z zespołem na poważnie, a nie kazać i chcieć jak najmniej zapłacić. Granie do rana to też ściema, do ostatniego gościa przeważnie też jak nie zapłacisz.
Mogę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@abu123: DJ + wodzirej (2in1)> zespół.
Mniej wydasz + DJ robi rzadziej przerwy niż orkiestra. A przynajmniej tak wynika z moich obserwacji :D
  • Odpowiedz
@abu123:

1. Tam gdzie najlepsze jedzenie.
2. DJ+ wodzirej
3. polecam oddzielna sale na tance (ciotki, babcie i inne wujki mogą w spokoju pogadac)
4. ANIMACJA dla dzieci (mus i to z 2 ogarniete osoby - wybór niemal
  • Odpowiedz
@abu123 nie przejmować się zbytnio wyglądem.. zaproś tych ludzi których lubisz/szanujesz, staraj się śmiać się i być swobodna na weselu. Mój odbył się nie dawno- w lipcu. Był pełen luz ze względu na podejście, żadnego stresu, dobra zabawa, wpadki potraktowałam z poczuciem humoru, żadnych zbędnych wymysłów, dobra kapela i pyszne jedzenie. Po godz. 11 najlepiej ubrać stare skórzane buty jazzówki, które przeżyły wszystkie imprezy, mimo tego, że nie pasowały do sukni
  • Odpowiedz
@abu123 jako fotograf ślubny mogę Ci podpowiedzieć, że dzieci na ślubie i weselu to kompletne nieporozumienie i warto poprosić gości żeby zostawili je w domu. Zawsze znajdzie się grupa gości, którzy nie przyjdą i Ci o tym nie powiedzą. Dj + wodzirej moim zdaniem to fajniejsza opcja niż zespół. Warto zatrudnić zgraną ekipę foto-video a nie osobnego fotografa i osobnego kamerzyste. Na świadków warto wybrać kogoś bliskiego kto faktycznie Wam pomoże
  • Odpowiedz
@abu123:
- cokolwiek będzie niedogadane, prawdopodonie pójdzie ... - dogadaj wszystko co jest dla ciebie istotne, zrób dokładną listę
- zrób listę gości, którzy mają dostać podarunki, dogadaj z obsługą (czasem daje się gością ciasto, czy alkohol na dowidzenia)
- jeśli są jakieś toasty, przedstawienia (np krojenie tortu, pierwszy taniec) - miej dokładnie zaplanowane, przećwiczone i skomunikowane z obsługą
- powiadom obsługę i zespół o planach - nie ma nic
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1:
Ludzie proszę, doedukujcie się zanim będziecie pisać i plusować takie rzeczy. Intercyza nie ma nic do rzeczy w przypadku alimentów na małżonka, dosłownie zero wpływu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abu123: dobre jedzenie, dobra muzyka i przedewszystkim komfort cieplny. dobra klimatyzacja i wentylacja sali na weselu to postawa zeby po o obiedzie polowa gości nie wygladala jak zapocone prosięta. i sprawdź miejsce przy stole, czy goście będą mogli swobodnie manewrewac rękoma a nie że posadza 16 osob przy 10 osobowym stole i wszyscy jak śledzie w puszce
  • Odpowiedz
  • 0
Dwa szurnięte matki.

Nie daj sobie wejść na łeb. To jest Twój dzień i ma być po Twojemu. Miej odwage zagrozić brakiem zaproszenia dla "mamuni" jak zacznie odlatywać z pomysłami albo Ci grozić. Ostatecznie i tak odpuści, no chyba że jest #!$%@?ęta
  • Odpowiedz