Wpis z mikrobloga

@Darksed: 3/4 książki to opis techniki zawodników 1/32 to opis programowania. Mało co ciekawego w niej znalazłem czego by nie było gdzie indziej, a stricte bardzo mało w niej było o samych metodach Sheiko. Żona mi tłumaczyła inne jego książki, które nie są dostępne po angielsku, to są o wiele bardziej zaawansowane i ciekawe, jest nawet prawie 1000 stronnicowa książka sheiko o samym bench pressie. Po prostu ta przetłumaczona pozycja to
@Kasahara:
zgadzam się, książka słaba. Co ciekawe trochę różni się od tego co Sheiko mówił i dawał w skryptach. Ale na samą metodę nie trzeba dużej objętości, to prosta matematyka i kilka zmiennych.
BTW jak odebrałeś rozdział o diecie w tej książce? :D
@Kasahara: A mi się właśnie te opisy techniki podobały bo tylko utwierdzają w przekonaniu że nie ma jednego ultymatywnego wzorca techniki, chociaż nie jest to książka miła do czytania xD
@bdm_bq:

Hmmm już nie pamiętam jej dokładnie, ale o diecie była taka śmieszna ankieta i punktowanie na podstawie niej? Trochę betonowate to było, ale możliwe, ze to Sheiko pisał np. 20 lat temu... nie było takiej wiedzy pewnie

@Darksed:

Ciężkie te wszystkie książki Sheiko, raczej dla pasjonatów. Jeśli dasz laikowi, to po obejrzeniu rysunków i przeczytaniu 8 zdań padnie z nudów