Wpis z mikrobloga

Przeszkadza mi i denerwuje, że stara się ideologię do szkół, które powinny być od ideologii wszelakiej wolne. Tam powinna mieszkać tylko czysta nauka, bez uwarunkowań ideologicznych.


@Purple: zgadzam się w 100% Szkoły powinny uczyć czystej nauki, np. że homoseksualizm jest normalny i neutralny. Natomiast nie powinno być religii, bo z nauką to ona za wiele wspólnego nie ma.
  • Odpowiedz
@Mojs Znajdź mi "lewaka" który jest przeciwko paradom rownosci i #!$%@? bzdury o "ideologii" lgbt, a na do dodatek nawet nie wie z czego ta ideologia się składa i czym jest, tak jak ty ( ͡º ͜ʖ͡º)

@vartan No typie wyjaśnij mi proszę jakie to są straszne poglądy o lgbt? ( ͡º ͜ʖ͡º) Geje istnieją, żyją obok nas, urodzili się
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: znajdz, najlepiej pokaz screenem gdzie napisalem "jestem przeciw paradom". Wtedy przyznam Ci racje. A jak nie, przeprosisz mnie Ty. Ok? Jak sie zgadzasz, szukaj. Jak nie, przepros. Jak nie przeprosisz i nie dasz screena oznacza to, ze sie sam pograzyles i jestes po prostu imbecylem. Czas start.
  • Odpowiedz
@Mojs A Sory, Ty jesteś przeciwko "trąbieniu wszędzie o ideologii lgbt i wciskaniu jej w każdą dziedzinę życia" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dopóki nie wyjaśnisz wszem i wobec czym ta ideologia jest, na czym polega, jakie ma założenia i jakie elementy tej ideologii Ci się nie podobają i co sprawia że jesteś przeciwnikiem edukacji seksualnej w szkołach, to Sory, ale to wyłącznie Ty się ośmieszasz.
  • Odpowiedz
@R187 pieprzy jak potłuczony ale dobrze gadał Morgan Freeman na temat czarnych piątków i miesiąca historii czarnych.

Taka selekcja i wydzielanie to inna forma rasizmu. Historia czarnych to część historii Ameryki. Integralna, a nie stojąca obok i idiotycznie wydzielona.

Z Lbgt jest podobnie i idea teczowego piątku jest ułomna u samej podstawy. Osoby LBGT są częścią całego naszego społeczeństwa. Integralną, a nie wydzieloną i oznaczoną specjalnym dniem tygodnia w szkole.

Normalność
  • Odpowiedz
@Shatter xD zbrodnia xD jak można wymagać od kogoś akceptacji drugiego człowieka takiego jakim jest? XD
@Antorus ale to jest trochę co innego. Bo tutaj niechec wobec gejów wynika z niewiedzy, ludzie się boją czegoś czego nie znają i przypisują im nieistniejące cechy.
  • Odpowiedz
@1918: Zrób eksperyment, w średniej wielkości mieście gdzieś na głównej ulicy w sobotnie popołudni na środku chodnika padnij na kolana i na głos zacznij odmawiać różaniec. Gwarantuje że nic się nie stanie, może ktoś zapyta czy coś się nie stało albo nawet się dołączy do modlitwy.

Teraz w tym samym mieście weź jakiegoś kolegę za rękę i przejdźcie się główną ulicą tak z 200m jak ani razu nie usłyszycie wyzwiska
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Napisałem coś zajebistego, ale telefon mnie wyruchał i przerwało połączenie. Postaram się odtworzyć to:

Po pierwsze, nie jestem także przeciwny edukacji seksualnej w szkole. Znowu nie trafiłeś, czytanie ze zrozumieniem się kłania. To, że edukacja leży, to inna sprawa, bo jest nudna i większość osób na to nie chodzi, a że są debilami to wychodzą wenery lub pasożyty.
Moim zdaniem bez sensu jest wciskanie na siłę nauki o lgbt
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Co do naturalności to tak tylko w ograniczonym względzie. W końcu mutacje to też natura (choć nie twierdzę, że tym jest powodowany, bo nie wiem). Neutralny nie bo nie daje możliwości rozmnażania. Oczywiście nie ma to negatywnego wpływu na nikogo i nie powinno być traktowane negatywnie, przez osoby postronne. Jest to negatyw dla samych zainteresowanych. I to powinno być przekazywane, bo jest to czysta nauka.
  • Odpowiedz
@Mojs przestaje rozumieć o co Ci chodzi. Tak czy inaczej piszesz bzdury. Dzieci wszystkiego trzeba uczyć na siłę. Nikt się 8 latka nie pyta czy może lubi matematykę i czy jest sens je uczuć bo a nuż się zniechęci do matematyki. I niby nie jesteś przeciwny ale uważasz że nie powinno być edukacji w szkole - bez sensu.
Tak jak pisałem wcześniej ciekawe jest to że w krajach gdzie jest edukacja
  • Odpowiedz
@Mojs O ideologii znowu nic nie napisałeś i widzę że nie napiszesz. Odnośnie czytania ze zrozumieniem przeczytaj jak brzmiało mojw pytanie. Czy pytałem Cię o definicje?
  • Odpowiedz