Wpis z mikrobloga

@1918: Tylko różnica jest taka Sherlocku, że nie istnieje żadna ideologia LGBT, która coś Ci nakazuje, albo czegoś zabrania, w przeciwieństwie do religii (jak tak to powiedz mi na czym ona polega), a chodzi o tolerancję dla osób homoseksualnych. Nie wiem czy wiesz, ale orientacja to coś z czym się rodzisz i nie możesz jej zmienić, więc chodzi o to, żeby osoby homoseksualne były akceptowane i mogły żyć bez słuchania szykan
@GrammarNazi: Zaraz zaraz, gdzie w tym co napisałem jest, że mi zwolennicy lgbt jako całość nie pasują ? Dodatkowo czy oni wyglądają w jakiś szczególny sposób ? Bo nie zauważyłem ? Ludzie tacy jak my. Jedyne co mi się nie podoba to wpieranie młodym czegoś o czym mogą zadecydować sami w przyszłości. Nie powinno być dodatkowego wpływu z zewnątrz.
@Purple: Nie masz nic do powiedzenia widzę i zaczynasz już jakieś osobiste wycieczki, bo nie potrafisz odpowiedzieć na żadne pytanie oraz uzasadnić swojego zdania.
Wiesz, że orientacji nie można sobie wybrać, a młodym nic się nie wpiera, tylko uczy ich szacunku dla kogoś, kto jest innej orientacji? Że ktoś się taki urodził i trzeba go szanować jak każdego innego człowieka?
Wy macie jakieś chore urojenia, że ktoś chce kogoś uczyć, że
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Chyba zaczynam rozumieć, skąd się bierze to #!$%@? o "ideologii". Bo Wy myślicie, że dzieci można nakłonić do zmiany orientacji xD Bo wydaje Wam się, że jeszcze dzieci w szkole nasłuchają się, że istnieje ktoś taki jak gej, stwierdzi, że to fajne i pomyśli "a zostanę se gejem" xD Dlatego dzieciom nie można w szkole mówić nic o gejach, nawet tego, że istnieją, bo, a nuż sam zostanie gejem xD
GrammarNazi - @pancernapiescdzieciatka_jezus: Chyba zaczynam rozumieć, skąd się bierz...

źródło: comment_wXkCD5V07HkuNNvUUW3rrcvwgHl9PQk9.jpg

Pobierz