Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: Naprawdę jesteś upośledzony umysłowo i nie czytasz tego co piszę. Kończę dyskusję z Tobą bo nie mogę.
Wciskasz mi ciągle rzeczy których nie mówię więc nie spodziewaj się, że odpowiem na Twoje pytanie. Z czystej złośliwości i #!$%@?ństwa nie odpowiem na tak wielce poszukiwane pytanie przez Ciebie. Bo jesteś zjebem. :)
na zakończenie dodam tylko, że nauczanie o tolerancji nie jest edukacją seksualną. Edukacją seksualną jest coś innego. Ale
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: "Ramię w ramię po równość" z kph.org.pl, punkt 5

"Pamiętaj o wyborach – głosuj na polityków wspierających prawa osób LGBT. Jeśli nie wiesz na kogo
oddać swój głos, sprawdź jaki stosunek do osób
LGBT mają poszczególni kandydaci i kandydatki.
Można to zrobić m.in. na
  • Odpowiedz
@Mojs nie czytam co piszesz dlatego ani razu nie napisałeś mi co rozumiesz przez ideologie lgbt ( ͡º ͜ʖ͡º) brawo ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem takim zjevem dlatego ja dostałem plusy a nie ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse Dziwne, że geje maja prawo głosu i nie zagłosuja na jakiegoś Brauna, który chce batozyc gejów, tylko na kogoś kto będzie ich wspierał, nie ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i ponawiam pytanie - jaka jest narracja teczowego piątku? Zaden prawak nie umie już czytać? Czy nie chce rozwiewac swoich urojeń tylko rzuca hasłami jak kolega @Mojs?
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Oj Paaaanie, gwarantuje Panu, że są geje nawet w ONR. I że są geje głosujące na Brauna. Co ciekawe, boją się bardziej właśnie ruchu LGBT niż Brauna czy ONR. Inna sprawa, że to mniejszość w mniejszości - często specyficzni fetyszyści, których kręci zabawa w "patriotów". Ale są też tacy, którzy zwyczajnie się z ruchem LGBT nie identyfikują. Czy też z kulturą gejowską - bo nie odpowiada im promiskuityzm który
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse znów wjechał kolega gej xD pokaż mi geja, który publicznie się przyznał że jest gejem i głosował na Brauna to dam Ci stowe xD
Chyba jakis gej masochista który lubi zarobić batem po plecach xD
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Mierzyłeś? Sprawdziłeś? Pytałeś każdego? Naprawdę? 99% gejów chce być jakąś specjalną kategorią człowieka, tak? Ze specjalnymi prawami, ochroną itd? A może jednak wielu z nich chce być po prostu ludźmi?

To ciekawe jest - fajnie krzyczycie "ooo, słynny gej kolaborant, co nie lubi lgbt! haha! Pokażcie mi chociaż jednego, to odszczekam" - po czym pokazuję jednego (a znam wiele więcej publicznych postaci tego typu) i nagle nie, to jest
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse Znowu się pojawiają jakieś specjalne prawa. Jakich specjalnych praw chcą geje? 500+ na geja? ( ͡º ͜ʖ͡º) Zasiłek na gejów, tzw gejowe? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak ktoś #!$%@? głupoty to go nazwę wariatem. Tak, to jest wyjątek. Są badania, no ale prowadziło je kph, więc pewnie nie uwierzysz ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Parytety ze względu na orientację chociażby - te postulaty już się w PL nawet pojawiają. Specjalne, finansowane przez samorządy hostele - dla osób, które lubią się bzykać inaczej niż większość. Właśnie dlatego, że lubią to inaczej niż większość.

Rozumiem, że kolega wariatów ma za gorszych ludzi, tak? Proszę się ustosunkować. Mój kolega z problemami psychicznymi (i bi!) czuje się obrażony. Koleżanka też. Przeprosi pan?
  • Odpowiedz
@JoBackManhorse Co ty pleciesz o parytetach? Jakieś bajki. A hostele są dla ofiar przemocy, a nie na godziny.
Jakbyś czytał kiedyś coś co pisze to byś wiedział, że byłem w psychiatryku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie udawaj teraz wielkiego obrońcę ucisnionych, bo jesteś obrzydliwym homofobem.
Napisałem wariat celowo, obraźliwe, po to bo gardzę homofobami i głupim ludźmi. Jak Twoi koledzy wariaci to homofobowie, to możesz im ode
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Coooooooooooooooooooooo xD Gdzie jestem homofobem i dlaczego niewinnego człowieka od wariatów zwyzywałeś? Nawet nie miałeś czasu trzech zdań z jego ust przesłuchać xD I jednocześnie wariat=zły. Dyskryminujesz i bezpodstawnie mnie oczerniasz.
  • Odpowiedz
@Papinianus: Chodzi mu raczej o promowanie jakichkolwiek ideologii w państwowych szkołach. Ani LGBT ani jakakolwiek religia, nie jest nauką. Moim zdaniem w szkole powinna być nauka.
  • Odpowiedz