Wpis z mikrobloga

@GrammarNazi: Kto powiedział, że nie wierzę? Czytaj ze zrozumieniem. Dla mnie te bzdurne działania w stylu jedzmy trawę i owady, opodatkujmy się i bijmy się po plecach biczem - to bzdury. Trzeba znacznie, znacznie bardziej radykalnych działań. Ja nie twierdzę, że nie ma problemu z klimatem - twierdzę, że zawsze był i to od początku powinien być priorytet ludzkości, żeby coś z tym zrobić. A tak naprawdę robi się coś
  • Odpowiedz
Chodzi mu raczej o promowanie jakichkolwiek ideologii w państwowych szkołach. Ani LGBT ani jakakolwiek religia, nie jest nauką


@LeVr: LGBT = lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści. Zgadza się, ludzie nie są nauką. LGBT to nie jest żadna ideologia. Dlatego pisanie o tym w takim kontekście to bełkot.
  • Odpowiedz
@Purple: @1918:

W szkole powinno się uczyć o zjawiskach istniejących w realnym świecie.

Przykładowo, powinno się uczyć o WSZYSTKICH religiach, ponieważ różne religie realinie istnieją... Jaka była ich geneza, ich historia, jakie są główne założenia, doktryny, sposób organizacji itd. Nie powinno się OCENIAĆ która religia jest gorsza lub gorsza. Podawać tylko fakty i zachęcać do neutralności względem osób manifestujących inną religię
  • Odpowiedz
@1918: Religia jest obowiązkowym elementem w programie nauczania - finansowana z budżetu państwa. A LGBT to oddolna inicjatywa stowarzyszeń pozarządowych - tęczowe piątki odbywają się kilka razy w roku tylko w wybranych szkołach, gdzie uczniowie wyrazili taką chęć - tylko dla chętnych. Porównywanie tego jest przejawem upośledzenia. Dodatkowo tęczowe piątki są zgodne z myślą libertariańską, wolnościową - oddolna inicjatywa tylko dla chętnych.
  • Odpowiedz
@1918: Agitację, ja #!$%@?ę. Powiedz mi mistrzu jaki ma cel "agitacja" lgbt? Przerobienie innych na gejów, zabieranie dzieci małżeństwom hetero, czy co?


@GrammarNazi: Okłamywanie dzieci, że homoseksualizm jest równorzędnym zamiennikiem heteroseksualizmu.

Znasz jakąś homoseksualną cywilizację? Nawet w Grecji arystokratyczny mężczyzna który walił chłopców w dupę musiał mieć rodzinę, żonę i dzieci, aby być uznanym za godnego
  • Odpowiedz
@zakowskijan72 Ja #!$%@?ę () Jakim trzeba być zjebem, żeby aż tak nie umieć czytać ze zrozumieniem ( _) w życiu bym nie pomyślał że na wykopie siedzą aż taki umysłowe ameby, które zrozumieją moje słowa w ten sposób. #!$%@? bordo. Debile nie potrafiące czytać całych zdań, tylko wylaplujace słowa klucze. To nie matura z polskiego. Naucz się czytać całe zdania.
  • Odpowiedz