Wpis z mikrobloga

bądz młodym człowiekiem
chciej pracować
miej dziecko w drodze
chciej miec stabilne zatrudnienie
w sumie to w gre wchodzi tylko umowa o prace
wszedzie najnizsza krajowa
ewentualnie reszta pod stolem
wynajmuj mieszkanie za 1300
profit????

JAK JA K---A NIENAWIDZE TEGGO KRAJU
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eiaculatiopraecox białorycerzyku tak już ten jest świat skonstruowany, Ameryki nie odkryłeś, że jest więcej biednych ludzi, którzy robią na bogatych. Tu chodzi o to, że każdy ma prawo do założenia rodziny i bycia szczęśliwym.
  • Odpowiedz
@komentarz_wyborczy: Nie wiem czy trolujesz czy piszesz to wszystko na serio ale wpakowałeś sie w sytuacje która ma swoje pozytywne strony. Wiesz teraz na czym sie skoncentrowac i co powinieneś robić. Kluczem teraz sa pieniądze. Znajdź prae za granicą najlepiej, nigdy nie rób na innego Polaka, nigdy. Jeźdź, zarób jakis hajs który uznasz za wystarczajacy by sprowadzić rodzinę i pchaj ten wózek dalej. nie ma sprawdzonej recepty na zycie, mogłes
  • Odpowiedz
Białorycerzykowałeś, a teraz ci głupio


@crest: Jeszcze ze 3 razy to napisz. To sprawi że zwrot którego błędnie używasz zmieni swoje znaczenie i wreszcie w jakiejś dyskusji będziesz miał ostatnie słowo XD
Ehhh brakło argumentów do obrony wyprodukowanych farmazonów to zmienia temat. Przegryw nawet na gimbusiarskim Wypoku. A konto od 9 lat prawie XD...
  • Odpowiedz
@crest: > sprawdź moje wpisy, oraz komentarze

@crest: Po co ktokolwiek miałby sprawdzać wpisy przegrywa co to od 9 lat produkuje crapcontent na portalu dla gimbazy? XD
Typie ogarnij się bo największym przegrywem z całego wątku nie jest ananas co bombelka spłodził i zamierza mu zgotować "wspaniałą" przyszłość tylko ty. Po c--j ja w ogóle czas tracę odpowiadając przegrywowi? Bez odbioru dzbanie .
  • Odpowiedz
@eiaculatiopraecox białorycerzykowanie jeszcze rozumiem, ale taki wielki ból d--y kto, że ktoś ci to powiedział? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) No Ty jesteś największym przegrywem, bo jesteś białorycerzykiem który dostał ogromny ból d--y o jakąś głupotę, aż do tego stopnia jak widać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz