Wpis z mikrobloga

  • 1821
Chyba jestem fajnym nauczycielem xD
Z rana uczennica na mój widok rzuciła się na mnie z uściskami, bo jak stwierdziła - tęsknila za mną i brakowało jej osoby, z którą może pogadać na kobiece sprawy a w szkole nie ma kogoś takiego.
Na lekcji matematyki stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie, bo jak im tłumacze to wszystko rozumieją, bo fantastycznie tłumaczę (w przeciwieństwie do przedmiotowca, który według nich w ogóle nie ma zdolności dydaktycznych).
Na zakończenie dnia dostałam zaproszenie od innej uczennicy na wyjście na gorące kakao, bo wyglądam na zmęczoną i boi się, że jutro nie przyjdę do pracy ()
Mimo nieciekawej kadry zarządzającej takie chwile dają wielką motywację do zostania w zawodzie

#pracbaza #szkola #chwalesie
alxnr - Chyba jestem fajnym nauczycielem xD 
Z rana uczennica na mój widok rzuciła si...

źródło: comment_s2YWyivR7GKudV4mc9aKf1yqGJFKBp3U.jpg

Pobierz
  • 130
  • 182
@TwujKoshmar @PanHeniek45 @konto_dla_trybu_nocnego a gdzie tam. Dzisiaj koszula i cygaretki. Zero dekoltów, a jak zakładam sukienki/ spódnice to zawsze lekko za kolano xD
@Daleki_Jones tego się zawsze boję, dlatego staram się unikać takich sytuacji ale owa uczennica jest bardzo uczuciowa. Jak przytula mnie to nie odwzajemniam uścisku
@Keeis nie wiem ale kiedyś uczeń powiedział, że chciałby, żeby jego żona wyglądała jak ja XDDDD
@Alkreni @tr0llk0nt0 powołanie jest ale boję się, że właśnie
@Psajkoman 6 klasa podstawówki. W pracy zawsze mam eleganckie, nieprześwitujące koszule, eleganckie spodnie, sukienki/ spódnice lekko przed kolano ewentualnie midi (do połowy łydki). Ogólnie mam elegancki styl ubioru xD ale dziewczynki też chcą ze mną siedzieć, tylko lepiej funkcjonują intelektualnie i z tego względu siedzą same xD