Wpis z mikrobloga

  • 1821
Chyba jestem fajnym nauczycielem xD
Z rana uczennica na mój widok rzuciła się na mnie z uściskami, bo jak stwierdziła - tęsknila za mną i brakowało jej osoby, z którą może pogadać na kobiece sprawy a w szkole nie ma kogoś takiego.
Na lekcji matematyki stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie, bo jak im tłumacze to wszystko rozumieją, bo fantastycznie tłumaczę (w przeciwieństwie do przedmiotowca, który według nich w ogóle nie ma zdolności dydaktycznych).
Na zakończenie dnia dostałam zaproszenie od innej uczennicy na wyjście na gorące kakao, bo wyglądam na zmęczoną i boi się, że jutro nie przyjdę do pracy ()
Mimo nieciekawej kadry zarządzającej takie chwile dają wielką motywację do zostania w zawodzie

#pracbaza #szkola #chwalesie
alxnr - Chyba jestem fajnym nauczycielem xD 
Z rana uczennica na mój widok rzuciła si...

źródło: comment_s2YWyivR7GKudV4mc9aKf1yqGJFKBp3U.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie


@alxnr: jesteś pewnie jedną z tych nauczycielek co nakłada czarny stanik pod białą bluzkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Daleki_Jones: dokladnie, z facetem by to nie przeszlo. Kiedyś miałem takiego matematyka, który po prostu lubił spędzać czas z dzieciakami. Każdy miał z nim luźne relacje, zapraszał na grille do siebie i inne takie. Za każdym razem była jego żona i młodsza córka. Po jakichś 2 latach takich luźnych spotkań, jakaś madka się aktywowała, że hurr durr pedofilia i chłopa zwolnili. A szkoda.
  • Odpowiedz
@Alkreni Nie każdy nauczyciel tyle zarabia:) zapomniałeś o placówkach niepublicznych. @alxnr gratuluje fajnej klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) praca nauczyciela jest super <3 i nie wyobrażam sobie innej!
  • Odpowiedz
@alxnr: dobrze że się starasz, to pozytywne. U mnie była też jedna nauczycielka którą męscy uczniowie lubili, z prostego powodu - matkowała im :>
  • Odpowiedz