Wpis z mikrobloga

  • 1821
Chyba jestem fajnym nauczycielem xD
Z rana uczennica na mój widok rzuciła się na mnie z uściskami, bo jak stwierdziła - tęsknila za mną i brakowało jej osoby, z którą może pogadać na kobiece sprawy a w szkole nie ma kogoś takiego.
Na lekcji matematyki stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie, bo jak im tłumacze to wszystko rozumieją, bo fantastycznie tłumaczę (w przeciwieństwie do przedmiotowca, który według nich w ogóle nie ma zdolności dydaktycznych).
Na zakończenie dnia dostałam zaproszenie od innej uczennicy na wyjście na gorące kakao, bo wyglądam na zmęczoną i boi się, że jutro nie przyjdę do pracy ()
Mimo nieciekawej kadry zarządzającej takie chwile dają wielką motywację do zostania w zawodzie

#pracbaza #szkola #chwalesie
alxnr - Chyba jestem fajnym nauczycielem xD 
Z rana uczennica na mój widok rzuciła si...

źródło: comment_s2YWyivR7GKudV4mc9aKf1yqGJFKBp3U.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
Na lekcji matematyki stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie, bo jak im tłumacze to wszystko rozumieją, bo fantastycznie tłumaczę


@alxnr: Oczywiście. xDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@fraciu nie zgodzę się. Rzadko się zdarza, żeby uczniowie byli tak pozytywnie nastawieni do nauczyciela, szczególnie w 6 klasie
@NukeOps jestem pedagogiem specjalnym, uczę dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Oczywiście jestem z nimi też na lekcjach typu matematyka, biologia, historia na które chodzą ze względu na fakt, ze ich poziom intelektualny pozwala opanować część materiału
  • Odpowiedz
@alxnr: Największy komplement, jaki mnie spotkał w pracy nauczyciela, to kiedy coś tłumaczyłem, a "agar" z ostatniej ławki na całą klasę ryknął: "Aaa... to ja teraz ku...wa rozumiem jak to działa!!!" ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@alxnr uczysz dzieci niepełnosprawne i się Dziwisz xd takie dzieci ciągną do ludzi jak muchy do gówna, jak byś pracowała w carisie albo gdzieś to być to wiedziała xd wyjdzie ci to wreszcie bokiem gwarantuje
  • Odpowiedz