Wpis z mikrobloga

  • 1821
Chyba jestem fajnym nauczycielem xD
Z rana uczennica na mój widok rzuciła się na mnie z uściskami, bo jak stwierdziła - tęsknila za mną i brakowało jej osoby, z którą może pogadać na kobiece sprawy a w szkole nie ma kogoś takiego.
Na lekcji matematyki stanęło nade mną trzech uczniów, którzy oświadczyli mi, że chcą siedzieć obok mnie, bo jak im tłumacze to wszystko rozumieją, bo fantastycznie tłumaczę (w przeciwieństwie do przedmiotowca, który według nich w ogóle nie ma zdolności dydaktycznych).
Na zakończenie dnia dostałam zaproszenie od innej uczennicy na wyjście na gorące kakao, bo wyglądam na zmęczoną i boi się, że jutro nie przyjdę do pracy ()
Mimo nieciekawej kadry zarządzającej takie chwile dają wielką motywację do zostania w zawodzie

#pracbaza #szkola #chwalesie
Pobierz alxnr - Chyba jestem fajnym nauczycielem xD 
Z rana uczennica na mój widok rzuciła si...
źródło: comment_s2YWyivR7GKudV4mc9aKf1yqGJFKBp3U.jpg
  • 130
@czarna_sraczka w sumie pomijając kwestie kultury wypowiedzi ucznia, naprawdę byłabym zadowolona z takiego komplementu xD
@Wungluwka to mega zazdro. Moje trzy od ścisłych kierunków więc na temat autyzmu to może kiedyś usłyszały coś, gdy IPET. Albo i nie
@Saute hm?
@fraciu pracowałam kiedyś z uczennicami (oczyz autyzmem) z labilnościami emocjonalnymi. Raz prawie jedna z nich rzucila we mnie metalowym krzeslem XDDD Co do konsekwencji tej pracy to wiem jakie będą. Pochodzę z
@yami @soadfan szkoła państwowa. Chwilowo jest super, pomijając dyrekcje
@jalop nie 4 liceum, 6 klasa podstawówki
@Brzozq jeszcze nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MehrunesDagon chce wierzyć, ze jestem. Chyba, ze to kwestia młodości a w wieku 50 lat już taką fajną nauczycielką nie będę xD
@puszkapandory wprawdzie głównie bordo i moderacja się kwalifikuje ale zrobię wyjątek ()
@NoMercyIncluded kontakt z nauczycielami