Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ahoj wypoki. Podzielcie się wiedzą i pomóżcie laikowi

Jestem totalnym laikiem więc śmiać się można o ile będzie to połączone z rzeczową pomocą.

Jeszcze w 2017 za swoją pracę dostałem zapłatę z BTC. Korzystałem z portfela Mycelium.
O forku BTC i pojawianiu się BCH i innych wersji BTC nie miałem pojęcia bo zwyczajnie się krypto mało interesowałem dopóki nie zobaczyłem w Mycelium drugiego konta BTH o wartości równej BTC i nie doczytałem o pojawieniu się nowych rodzajów BTC.
W między czasie zmieniłem telefon i znów zainstalowałem Mycelium gdzie uśmiechały się do mnie moje BTC ale brakowało BCH. Przełożyłem kartę do starego telefonu i tam miałem i BTC i BCH. Miałem o tym poczytać spróbować je "przenieść" na nowy telefon ale wypadło mi z głowy.
Dziś chciałem sprawę załatwić. Stary telefon odpaliłem Mycelium włączyłem wyskoczyło info o aktualizacji Mycelium więc to zrobiłem a tu KUPA. Po aktualizacji do wersji 3 coś coś tam BCH nie ma !! Czy ktoś życzliwy mógłby mi napisać jak tą sprawę odkręcić ??
Będę wdzięczny za każdą pomoc. Śmiechy zniosę dzielnie bo zasłużyłem
aaaa i jeszcze chyba ważne info. Od czasu forka przelałem cześć btc do mojego kontrahenta.
#btc #kryptowaluty #bitcoin #bch #bcc #fork

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania ściągnij portfel BCH, wklep w niego seed i zobaczysz czy masz bch. Wcześniej przelej swoje BTC na inny portfel, dla bezpieczeństwa. Transakcje btc wykonane po forku nie mają wpływu na Twoje BCH, inaczej- bitkasze nie wędruje w ślad za BTC, ale zostają na miejscu
  • Odpowiedz