Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki z #studbaza z #kielce
Mam pytanie odnośnie kierunku informatyka na #ujk . Mam dyplom inż z polibudy, ale chciałbym iść od początku, tylko pśk nie wybiorę bo już mam dosyć wykladowców od matematyki i mam wrażenie, że nie dam rady.

Mogłby ktoś podzielić się opinią nt informatyki na ujk?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raberr: Jego system. Ocenia 0-1. Albo się wszystko napisało i było zaliczone albo nie. Nawet jeśli jeden przykład na kilka był źle to nie zaliczał. Bardzo późno robił zajęcia. Zdarzało się że z uczelni wychodziło bardzo późno.
  • Odpowiedz
@Baczy: aktualnie chyba 1 grupa laboratoryjna ma z nim ćwiczenia na infie, wyklad prowadzi dr Łabędzki.
@Raberr: Z Lennym byly zas niezle jaja, ostatnie kilka rocznikow zalapalo sie na 8 czesciowy egzamin ( i nie wiem czy wliczala sie w to teoria xD). + poza wykładem cała szopka z zaliczaniem, gdzie umawiasz sie na termin, potem gosc sie spoznia albo przeciaga zaliczenie bo doklada 'jeszcze kilka przykladow' i
  • Odpowiedz