Wpis z mikrobloga

  • 1520
Myślałem, że gościa którego złapałem tydzień temu nikt długo nie przebije. Długo nie musiałem jednak czekać. Gdyby nie puszka, którą znalazłem przy jego stanowisku pracy nawet nie spodziewałbym się, że jest pijany, a tak to jak picrel. Dodam, że po 15 minutach gość miał 5.75 ale nie zrobiłem zdjęcia.
#pracbaza #budownictwo #bhp #alkoholizm
Sylar69 - Myślałem, że gościa którego złapałem tydzień temu nikt długo nie przebije. ...

źródło: comment_qydvIaL7P50KVcSOPg07VPRhOuB6akMu.jpg

Pobierz
  • 150
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sylar69: @wewa: pytam ponieważ, u znajomego gość z 0,5 promila wygrał w sądzie z pracodawcą. Oczywiście dostał dyscyplinarkę ale ktoś mu doradził (raczej sprzedał BHP), żeby poszedł do sądu pracy bo alkomat nie byl wywzorcowany...
@Sylar69: nie wiem czy kontrolujesz jako szef czy pracownik ale szacun. Alkohol na budowach to plaga. Pomijając bezpieczeństwo zarówno ich samych podczas budowy jak i potem mieszkańców po ukończeniu - to często wychodzą potem kwiatki niezagrażające bezpieczeństwu, ale finansom firmy przy odbiorach - tam krzywo, tam cieknie skądś, tam wykończenie kuleje

Jak idę rano do biedronki koło budowy bloku to jest masakra - tłumy roboli kupuje małpki, piwka. Oczywiście zaraz ktoś
@lukglo86: u mnie jak się nie godzą na badanie to wzywana jest policja. Przy małych wynikach rzeczywiście może takie coś mieć miejsce, dlatego zawsze warto wezwać policję. Chociaż.. oni zazwyczaj olewają temat i czekasz nawet 3 godziny i więcej.
pójdzie do domu i tyle co go widziałeś. A parę dni później będzie robił już u innego.


@piteross: jw. Lepiej niech idzie w cholerę, niż naraża na straty przy odbiorach czy odszkodowań jak bezpieczeństwo nawali