Wpis z mikrobloga

  • 1520
Myślałem, że gościa którego złapałem tydzień temu nikt długo nie przebije. Długo nie musiałem jednak czekać. Gdyby nie puszka, którą znalazłem przy jego stanowisku pracy nawet nie spodziewałbym się, że jest pijany, a tak to jak picrel. Dodam, że po 15 minutach gość miał 5.75 ale nie zrobiłem zdjęcia.
#pracbaza #budownictwo #bhp #alkoholizm
Sylar69 - Myślałem, że gościa którego złapałem tydzień temu nikt długo nie przebije. ...

źródło: comment_qydvIaL7P50KVcSOPg07VPRhOuB6akMu.jpg

Pobierz
  • 150
@Sylar69 pluje na takich beBapofców co tylko latają z alkomatem udając że dbają o bezpieczeństwo, a tak naprawdę mają w #!$%@? pozostałe kwestie związane z bezpieczeństwem.
@polancky tak jak pisałem wyżej, nikogo do tego nie zmuszam. Przed badaniem informuje, że jest to badanie dobrowolne, jeśli nie chcą to dmuchać nie muszą ale wzywam policję i wtedy dmucha każdy i każdemu coś wykazuje.
@Sylar69: No ale co z tego, że badanie jest dobrowolne? Niestety nie masz prawa badać pracownika - tak stanowi aktualne prawo. Możesz go odsunąć od pracy jeżeli nie chcesz wzywać policji a masz uzasadnione podejrzenie, że jest na cyku natomiast jeżeli pracownik będzie się burzył i żądał badania alkomatem to i tak może to tylko zrobić np. Policja i wtedy wzywasz policję. Kiedyś pracodawca mógł trzepać alkomatem każdego na wejściu według