Wpis z mikrobloga

@Almagest: To duże xD , pokazujące to że Janusz chce udawać że coś robi , nic nie robiąc, wyobraź to sobie masz przerwe chcesz sobie usiąść i odpocząć a tu jeb nawet nie masz gdzie położyć kanapek bo cały stół jest #!$%@? najtańszymi owocami z biedry dodajmy do tego że pewnie nikt tego nie je poza paroma osobami wiec większość jedzenia ląduje w śmietniku a to jest już wogóle złe
Tak marzę o tym żeby #!$%@?ć jak małpa za banana. No #!$%@?.

Wiecie jak was dymają ?
MC Donald płaci za reklamy w Tv żeby do nich przyjść pracować. Ha HA

Znajomy miał ostatnio jakiegoś #!$%@? kołcza w robocie i ogólny przekaz taki - cieszcie się że pracujecie w tak renomowanej międzynarodowej firmie a pieniądze nie są najważniejsze.
Lepiej dać kołczowi 15 kafli za występ niż podwyżki dla całej załogi
Tak marzę o tym żeby #!$%@?ć jak małpa za banana.


@mercedes_amg: nie za banana, bo programiści mało nie zarabiają. Nie rozumiem jak mozna narzekać że pracodawca daje nam coś za darmo. Nie chcesz korzystać to nie jedz.

Lepiej dać kołczowi 15 kafli za występ niż podwyżki dla całej załogi


@mercedes_amg: oczywiscie ze lepiej, bo 15k to niewielki wydatek i jednorazowy, podwyżki dla pracowników kosztowałoby dużo wiecej i sa juz kosztem
prezentujesz mentalność chłopa pańszczyźnianego. Pan dał - dobry pan. Takie zachowania korpojanuszy uwłaczają godności pracowników (o ile ja oczywiście mają)


@LudwikXIV: LOL
Pracujemy w firmie gdzie zarabiamy tyle ze gdyby kazdy chcial to bez zbednego uszczerbku finansowego kupilby sobie te rzeczy sam. A jezeli sa to sa milem dodatkiem, nie wiem jak mozna hejtowac pracodawce ze daje mi sniadania, obiady i przekąski dodatkowo. Jak ktos nie chce korzystac z tego przywileju