Wpis z mikrobloga

@fixie a co to szosa? Z 35mm opona na terenowym bieżniku? Focus paralane to katalogowy GC vo znaczy gravel cross. Napisałem to co twierdzi producent... A nie ma tam tagów trek itp okuliste?
@SkwarSki: Ruut czy hvrt misiu, bo oba modele mają wersję CF2. Załóżmy więc, że Ruut. Sam fakt identycznych opon w Paralane i w Rondo (ruut cf2), nie sprawia, że można oba te rowery porównywać i wrzucać do jednego worka. Rondo dalej będzie gravelem, ale Paralane, wciąż nie. Nie ta geo.
@fixie misia to moze masz obok. Ja kończę dyskusje. Geo prześwity, ja wiem co jest i jezdzi po 3city na ustawkach gravel na ponad 100 osób. I co te 100 osób sądzi czego potrzebuje i co chwali a co nie. A Ty zostań przy katalogach i tabelkach. Pozdrawiam z nad morza.
@SkwarSki: Ludzie do szosowych Tribanów wsadzają opony przełajowe, czy to czyni z Tribana przełaja? No chyba nie. A może każdy gravel jest też przełajem? No też nie. To może każda szosa jest Tri? Hmm, o dziwo też nie. Chyba, że trzeba to sprzedać, bo premia, bo szef kazał wypchać ze stanu - to wtedy wszystkie powyższe pytania są na tak.
No ale ja nie mieszkam nad morzem, nie sprzedaję rowerów, w
@SkwarSki: jaki nowy rower wleciał?

Zobaczyłem jak wyglądają nowe focusy i coś czuje, ze w przyszłym roku na jesień będę polować na izalco max 9.7 z edycji 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)