Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 2 lat i nic. Ide jutro z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 18 jutro opiszę wam co i jak.

#pracbaza #korposwiat #januszex #oswiadczenie
  • 10
próbowałeś nie być debilem?


@BajerOp: Nie rozumiem dlaczego mnie wyzywasz.

Czytałem ten tekst już wcześniej na mikro.


@Intervojager_1: Zwalniam sie pierwszy raz od 4 lat. Musiales mnie z kims pomylic.

że gówno go to obchodzi, że się zwalniasz


@Qullion: NIe bardzo tak jak napisalem, jestem jedyna osoba ktora ogarnia to co robie. To nie jest 5 minut przeszkolenia, to sa bardziej miesiace.
@FortunaHej: często to tak wygląda, że pracodawcy nie obchodzą szkolenia, chcesz się zwolnić to się zwalniaj. Zamiast próby zatrzymania pracownika jest odwrotnie, wrogość i robienie problemów. Znowu jak się nie zwolnisz tylko zgodzisz na 1 zł podwyżki, którą ci zaproponuje to jesteś niewolnikiem na kolejne 4 lata.
Znam trochę takich przypadków i dopiero po zwolnieniu zaczyna się wydzwanianie czy nie wrócisz.
@FortunaHej: to dobrze, najważniejsze żeby kasa była zgodna z tym co wypracowałeś. Zaskoczenie to nic nowego, nie zdziwiłbym się jakby cię zapytał czemu nie przyszedłeś po podwyżkę.
W wielu firmach nie warto szkolić innych tak, żeby inni wiedzieli dokładnie to samo co ty. Przeważnie też jakieś własne pomysły, naprawy sprzętu i tym podobne są niedoceniane albo wręcz są pretensje ze strony pracodawcy. Znałem jednego co zaprojektował pewien element, rozwiązanie, a firma