Wpis z mikrobloga

WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów. Ha tfu.
#zalesie #studbaza
  • 263
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@luciditygone: ale gniję z robaków masochistów, co bronią durnych nakazów xD
Gdybym doszedł do władzy, to bym tym wszystkim baranom wprowadził obowiązkowe 100 pajacyków i 20 pompek co 2 godziny, picie szklanki wody co godzinę, a na obiad codziennie pełnowartościowe posiłki z określoną minimalną ilością zdrowych makroskładników. Oczywiście pod groźbą grzywny. CO ROBAKU NIE CHCESZ BYĆ ZDROWY? GRUBASIE #!$%@??
WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów.
@luciditygone, nie rozumiem, dlaczego niektórzy cię szkalują, żeś len i grubas, bo nie chce ci się chodzić na wf. Ja lubiłam wf, naprawdę, ale #!$%@? mnie strzelał, jak specjalnie musiałam jechać na koniec miasta, żeby odbić piłkę kilka razy i potem znowu jechać na uczelnię i wybór - jechać spocona i się nie spóźnić, czy wziąć prysznic, a potem mieć przypał za spóźnienie na ćwiczenia? No i oczywiście, obecność obowiązkowa na
@luciditygone: Ja #!$%@? większość up: mentalność niewolników.

Dorosła kobieta/czy tam facet poszedł sobie na studia, żeby studiować daną dziedzine, ten wf na studiach jest taką głupotą jak religia w szkole, albo obowiązkowy ZUS. I chu. z tym, ze ta osoba będzie miała zawał w wieku 30lat nawet? co zmienia w tej kwestii narzucony na siłe WF? To albo się jest dorosłym i wolnym obywatelem, albo nie. Albo masz możliwość samo stanowienia