Wpis z mikrobloga

WF na 7:00, na który muszę dojechać na drugi koniec miasta, a później na uczelnię i zajęcia do 16:00. Jak ja tego, #!$%@?, nienawidzę. Mam dwadzieścia jeden lat i jest to dla mnie upokarzające, że te zajęcia są dla mnie warunkiem zdania studiów. Żeby to jeszcze było na ocenę, żeby średnią podnieść XD Od podstawówki nienawidzę wuefistów, chodzą w dresach trzymając te #!$%@? kluczena smyczy i #!$%@?ą nimi i zgrywają jakichś czadów. Ha tfu.
#zalesie #studbaza
  • 263
@luciditygone: Moja uczelnia ma budynki w kilku miejscach, ja na szczęście na zaoczne chodziłem to miałem w jednym miejscu. Ale kumpel miał 15 minut między zajęciami, żeby z jednego końca miasta z zadupia dostać się do centrum w sobotę. Dobrze, że kilka osób fury miało to cały rok był w stanie się przetransportować.
@TurboDynamo: takie, że specjalnie jechać na 2h wf-u i później próba wysuszenia długich włosów, a wszystko to szybko szybko, bo przecież są inne zajęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@luciditygone: aj proszę Cię, co za debil wymyślił wf na studiach to ja nie wiem.
Studiowałam na dwóch uczelniach - na jednej można było sobie wybrać sekcję, których było multum. Od zwykłej nogi/siatki po jakieś kajaki i jazdę konną. A na drugiej? WF jak w podstawówce, 20paro-letni ludzie biegający w kółko po rozwalającej się sali xD I oczywiście prowadzący-oblech, co to nic mu w życiu nie wyszło i wali zboczone teksty,
@luciditygone: To, ze masz 18 lat i dowod w reku czyni Cie pelnoletnim nie doroslym. Skoro studiujesz za PANSTWOWE pieniadze ( bo z tekstu wynia ze robisz to dziennie) to dostosowujesz sie do harmonogramu jaki CI narzucaja.Powód WFu może być prosty skoro państwo inwestuje w twoje wyksztalcenie to chce miec z tego rownież pożytek, może w ten sposób zachęci Cię do aktywności fizycznej, bo tej jak pokazują badania brakuje w społeczeństwie.