Wpis z mikrobloga

skąd w ludziach tyle złości? frustracji? podjeżdżam na stację benzynową, wszystkie dystrybutory są zajete, więc czekam grzecznie. Pierwszy zwalnia się "lewy", mam wlew po prawej i spory samochód, więc nie obejmie na około to wykręcam i podjeżdżam tyłem. Po chwili podjeżdża mi pod sam zderzak jakiś typ w starym golfie i trąbi. Jako, ze tankuje do pełna to się moment schodzi, a ten znów trąbi. Pokazuje mu więc na dystrybutor, na pistolet a ten wyłazi z tego klekota i łapami wymachuje:

- przecież tankuję, leje do pełna, to się może zejść chwilę
- NIE WIESZ, JAK SIĘ JEŻDZI DEBILKO??
- proszę? przecież wjechałam stamtąd, normalnie.
- Z DRUGIEGO KIERUNKU KRETYNKO, KTO CI PRAWO JAZDY DAŁ...
- mówię, ze wykręciłam i wjechałam tyłem, zresztą co za różnica dla pana?
- DEBILKA, BABA ZA KÓŁKIEM, NIE MYŚLI...
/koleś obok mówi, że wykręciłam i wjechałam tyłem, on ma problemy z wlewem i zajmuje długo stanowisko, ale nie dociera.../

olewam furiata, skończyłam ide do kasy a ten za mną...

- CIEKAWE JAK TERAZ WYJEDZIESZ, COOOO? HEHEHE.... NO CIEKAWE, JA NIE ODJADE!
- tyłem wyjadę, tak jak wjechałam
- NO ZOBACZYMY, HAHA, KRETYNKA (czy coś takiego)

Wychodze z budynku, zgodnie z planem i kierunkiem ruchu na stacji wyjeżdżam tyłem z miejsca i wykręcając włączam się do ruchu. Koleś jak ten baran stoi przy tym swoim rupieciu i się gapi, jak wyjeżdżam. no wariat.

#logikaniebieskichpaskow #patologia
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja sobie wychodzę przez drzwi, krok w stronę tyłu auta i tankuję jak światowy człowiek. A nie, że jakieś biegi dookoła, bo ktoś źle (po prawej) wlew zrobił


@wonsz_smieszek: nie każdy chce jeździć busem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kawazrana: Janusz miał trochę racji. Masz wlew z prawej to czekasz do "swojego" dystrybutora. Po lewej - tak samo. Chodzi o to, żeby poruszać się przy dystrybutorach od wjazdu do wyjazdu zgodnie z kierunkiem. Czasem jest tak, że się podjeżdża do dystrybutora, a tu nagle jakiś dzban pakuje się pod prąd, bo hehe wjechał wyjazdem. XD W---------e, ale nie na tyle żeby kogoś wyzywać.
  • Odpowiedz
Pierwszy zwalnia się "lewy", mam wlew po prawej i spory samochód, więc nie obejmie na około to wykręcam i podjeżdżam tyłem.


@kawazrana: I bardzo dobrze, że cię z----ł. Też mnie w-------ą tacy, to podjeżdżają i tankują tyłem na stacjach. Jest organizacja ruchu na stacji? Jest, więc się do niej stosuj.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: tak na prawdę to chciała się wyżalić bo takich dzbanów jak ten na stacji jest bardzo wielu a krytykuje się głównie kobiety. Sama jestem nie raz ofiarą takich zachowań, więc nie, nikt się tu niczym nie chwali bo każdy kto ma prawo jazdy potrafi jeździć w różnych kierunkach a jeśli nie potrafi to nie powinien jeździć w ogóle
  • Odpowiedz
@kawazrana pewnie całe życie czekał na to by skrytykować babe za jazdę i miał ku temu idealna okazję, no bo przecież wjazd jest z drugiej, a ona nie tak, no po prostu katastrofa!
Z takimi ludźmi wogole nie warto wydawać się w dyskusję, przed chwilą jakas stara prukwa chciała się wbić przedemną w kolejkę do autobusu, powiedziała by słowo i bym przepuścił, nie zrobiła tego, ignorowala mnie jak powietrze, a jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kawazrana: u mnie na orlenach są zajebiście długie węże i znaki "tankowanie z obu stron". Wystarczy go mocniej pociągnąć i się rozwija z takiego dodatkowego uchwytu na dystrybutorze. Żeby go zabrakło to chyba trzeba by tankować autobus. Nie trzeba podjeżdżać tylem
  • Odpowiedz
  • 0
@GratisLPG jestescie niepelnosprawni, czy nie umiecie czytac? Wjechalam wjazdem i wyjechalam wyjazdem, po prostu poruszalam dse potem tylem, wykrecilam po prostu. Lepiej stac jak ta lala na srodku i blokowac ruch, bo nie moge pomyslec?
@Defender

@ZajebbcieTrudnyNick
@resuf przy nastepnej takiej sytuacji sprobuje, najwyzej wyladuje moje foto tutaj, bo patrzcie jaka idiotka, nie wie gdzie ma wlew ;]
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kawazrana: tylko debil by robił w takiej sytuacji zdjęcie. Ja tak tankuję raz na trz razy. Do wlewu po prawej kolejka na 3 fury, a ja podjeżdża z drugiej u cyk bez kolejki. I kto tu jest debilem?
  • Odpowiedz
@kawazrana: Nadal nie rozumiesz: po to jest jasno wyznaczony kierunek jazdy na stacji żeby każdy w jasny i spokojny sposób mógł sobie wjechać, zatankować i spokojnie wyjechać. Nic się wielkiego nie stało, ale przy tłoku to w-----a, bo zaczynają się dziwne i niepotrzebne manewry.
  • Odpowiedz
@kawazrana
Strasznie mnie w-----a jak ktoś skraca dystans i próbuje do mnie gadać na "TY" nie znając mnie w ogóle, myśląc, że ma jakiś z-----y przywilej bo ma kilka/kilkanaście lat więcej (29lvl here).

Twój przypadek to już w ogóle odlot, nie mam pojęcia jakbym zareagował na Twoim miejscu, mam nadzieję, że się nigdy nie będą musiał przekonywać( )

Stawiam, że proces myślowy tego osobnika jest następstwem tego, że zobaczył
  • Odpowiedz
  • 1
@odwrocone_ytrewq ja jestem jeszcze ciut starsza od Ciebie, nosze sie "biurowo", wiec nie wygladam jak nastka, a nawet jak bym wygladala to nie upowaznia nikogo do inwektyw bez wyraznego powodu. Tez tego nie lubie, ale nie bede sie wdawac w dyskusje na temat szacunku z osoba, ktora zaczyna od takich slow jak on.

Wiesz, nawet nie poczulam sie szczegolnie urazona, bo kompletnie nie trafil ze swoja durna historyjka dorobiona do obrazka,
  • Odpowiedz