Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I mamy weekend, kolejny spędzany w domu xD Najgorzej, jak z wyglądu jesteś takim typowym oskarkiem, a w srodku #!$%@? ktora nie wie nawet o czym ma zagadac do dziewczyny xD Ja #!$%@? ja nie wiem jak to jest, ze ja od paru lat nie mialem zadnej kolezanki ani blizszego kontaktu z dziewczyna. Jak bylem mlodszy i mialem te 10-12 lat to normalnie mialem pelno kolezanek i kolegow, jakas tam dziewczyne, ale wtedy to wiadomo #!$%@? nie zwiazek. Jak zaczalem dorastac, to #!$%@? wraz z uplywem czasu moj kontakt z plcia przeciwna zmalal do 0 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dobrze sie ubieram, dbam ogolnie o wyglad, czesto lapie z dziewczynami na ulicach dluzsze spojrzenia, ale #!$%@? jak juz dojdzie jakims cudem do gadki to nie mam o czym gadac xd nudzi mnie po prostu takie #!$%@? bez sensu, juz wole niczego nie gadac nic jakies bzdury "znowu sie spoznia autobus heh". Takze wyglad to raczej nie wszystko, wiadomo jest wazny, bo to pierwsza rzecz po ktorejs kogos oceniasz, ale chyba gadka wazniejsza
#zalesie #przegryw #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: najgorzej
ludzie oczekują że będziesz #!$%@?ł coś dla samego gadania a ty uważasz to za debilizm
w efekcie wszyscy naokoło mają cię za dziwaka tylko dlatego że nie sądzisz żebyś miał coś ciekawego do powiedzenia więc z natury milczysz
  • Odpowiedz
@alla232: Kuźwa, kiedyś to chociaż pisać umiałem z ludźmi, teraz to nawet tego nie potrafię. Wypaliłem się po prostu. Zostało mi dwóch znajomych, z którymi jeszcze rozmawiam w miarę regularnie, przy czym w tej dwójce jeden to gostek młodszy ode mnie o 8 lat, który głównie wysyła mi memy i śmieszne obrazki.
  • Odpowiedz
@Pangia: mi też bardzo ciężko było utrzymać kontakty, ale to przez palenie. Dziś nie mam żadnych bliższych znajomych, nawet moja jedyna przyjaciółka już z rok się nie odzywa. Mam tylko męża i córki, ale nie czuję się z tym źle. Na twoim miejscu wypróbowałam bym jakąś aplikację do poznawania ludzi, nie koniecznie tinder. Może poznasz kogoś ciekawego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I jak wierzysz w social media to potem masz obniżona samoocenę.
Możesz mieć wrażenie, że każdy co weekend chleje i imprezuje a ty siedzisz w domu. Gdzie tymczasem, tak samo robi 95 procent ludzi, tylko wstawiają zdjęcia z imprez.
Poza tym, czy chlanie mając w okół siebie stado wieprzy z okolicznych wiosek jest fajne?
  • Odpowiedz