Wpis z mikrobloga

To idź walcz o kobietę i trać godność, nikt ci tego nie zabrania. Po prostu są tu ludzie którzy nie będą pajacować żeby zdobyć dostęp do jakiejś dziury. I nie nazywaj płaszczenia się przed kimś walką.


@NieMaSzans: Argument wielu stulejarzy bo wiedzą, że nie dadzą rady to p------ą o tym, że nie będą się poniżać xD No racja, flirt to wielkie poniżenie, chyba że jest się kretynem, który robi co
  • Odpowiedz
Sorry, to nie te czasy. Dogadaliśmy się jako społeczeństwo że płcie mają równe prawa, więc nie będzie "walki" o kobiety i "zdobywania"


@swistak87: Serio w to wierzysz? Uważasz że dynamika relacji damsko-męskich ogranicza się do umowy społecznej i systemowego równouprawnienia? To jesteś w ogromnym błędzie i szokuje mnie że tyle osób nie zdaje sobie sprawy że tak jest. Kobiety nadal oczekują bardzo konkretnego zachowania od mężczyzny i z mojego doświadczenia
  • Odpowiedz
@NieMaSzans: XD Nigdy nie musialem sie plaszczyc ani ponizac, wiec masz super wspomnienia albo znasz to jedynie z wykop peel. Wspolczuje.

Haha spojrzalem w profil i same wpisy w tagu przegryw, szkoda klawiatury na nedzarza, ktory woli jedynie poklepac sie po pleckach z podobnymi sobie i utwierdzac sie w swoich z-------h przekonaniach. Jak typowa brzydka karyna, ktora chce same slodkie komentarze jaka to jest piekna.
  • Odpowiedz
Za to kobiety nie lecą wcale na Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pustaki po obu stronach lecą na wygląd. Ot cała tajemnica.

będąc [rzeciętnym facetem masz do wyboru tylko paskudy 2/10 które z desperacji wezmą ciebie bo boją się samotności.


@programista1992: A to już zależy od tego czym jest dla Ciebie "przeciętny" wygląd mężczyzny i "2/10" kobiety. Bo zwykle widziałem raczej że większośc wołających o takim
  • Odpowiedz
To idź walczyć o względy jakiejś kobiety i czekaj aż łaskawie na ciebie spojrzy.


@NieMaSzans: Nie muszę bo ją mam przegrywie xD Nie mierz innych miarą ze swojego tagu bo wasze mrzonki brzmią jak nauka o seksie przez księdza.
  • Odpowiedz
To idź się nią zajmij zamiast próbować mnie pouczać bo zaraz zaczną ci rogi rosnąć.


@NieMaSzans: Jak skończysz pisać te przegrywowe brednie utwierdzając innych w swojej głupocie bo to rak na tkance męskiej części wykop peel.
  • Odpowiedz
@programista1992: No to Twój wybór, przecież nie będe Cię przekonywał że masz k---a lecieć i szukać związku jak Ci nie jest potrzebny. Tylko nie rób k---y z logiki i nie ekstrapoluj swoich przeżyć na całą populacje, bo to zwyczajnie głupie.
  • Odpowiedz
@poprostumort NIE życzę Ci tego, ale gdy będziesz z koleżankami w towarzystwie naprawdę przedstawiciela ścisłej genetycznej elity to się przekonasz, że kobiety postrzegają facetów dwojako: Chad do seksu/betabankomat do ożenku
  • Odpowiedz