Wpis z mikrobloga

@programista1992: ma to co wypisałes. Nie każdemu trafia się gorsza strona, że żona odchodzi jak typ bankrutuje czy inne pierdoły. Jak się celuje w piękne księżniczki które tylko wymagają to tak jest.
Sami jesteście sobie winni, wartiwicowuch kobiet nie bierzecie do związku bo są dla was za nudne i zbyt przeciętne by się chwalić przed kolegami. Każdy z was docenia tylko wygląd kobiety a potem płaczą że wychowujecie nie swoje
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Za to kobiety nie lecą wcale na Chadów ( ͡° ͜ʖ ͡°) będąc [rzeciętnym facetem masz do wyboru tylko paskudy 2/10 które z desperacji wezmą ciebie bo boją się samotności. Dziękuję za taki układ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SiemaszLewackieK: Albo sie kobiecie podobasz i musialbys jej na powaznie grozic smiercia aby nie poszla z toba do lozka albo jej sie NIE podobasz i choćbyś stanął na rzęsach ona z toba do lozka NIE pojdzie. NIE MA czegos takiego jak podryw.
  • Odpowiedz
  • 4
@BloodyMassacre26 nikogo nie obraziłem. Nie zasługiwalem na bycie ignorowanym. Moze i byłem trochę nieśmiały, ale czy to powód by sie z kogos śmiać i go obrażać?

To jaki jestem teraz to wynik lat bycia ponizanym, ignorowanym i gnebionym. Nigdy nikomu nie chcialem robic krzywdy, ale granica gówna jakie moglem przyjąć zostala przekroczona i już sie nie hamuje.

Kiedyś po prostu zamykalem sie w sobie i przyjmowałem obelgi, a dzisiaj zwyczajnie nazywam rzeczy po imieniu i tyle. Powoduje to eskalacje agresji, ale mam to juz w dupie. Jeśli ktoś chce mi zlosliwie zepsuć dzień to niech również sobie napsuje krwi.
  • Odpowiedz
@Hrjk brzmi to jakbyś potrzebował porządnej terapii. Ja tylko ignoruje ludzi strasznie głupich, agresywnych czy niemiłych dla innych.
Podejrzewam, że większość tylko irytujących. To nie jest agresja przeciwko facetowi. Po prostu musi być z tobą coś nie tak. Może gapisz się jakoś dziwnie na kobiety i uważają cię za creepa i próbują nie tworzyć z tobą żadnej relacji żebyś się nie zaczął do nich ślinić.
Tylko taki scenariusz sobie wyobrażam.
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: to się wycofujesz do swojego życia i nim zajmujesz, proste. Inteligentny mężczyzna tak zrobi. Ludzie z ograniczonym spojrzeniem na świat jak Ty, będą wsypywać wszystkich do worka, którzy nie są w tym samym obozie.
  • Odpowiedz
@programista1992: trzeba zaganiać do budy trolle i odczarowywać zakłamane wersje wydarzeń. W środę od przyjaciela, PUAsa usłyszałem stek c-------h stereotypów na temat redpilla xDD to było tak kiepskie, tak prymitywne, iż wyśmiałem go prosto w twarz.
  • Odpowiedz
@programista1992: wiesz, ja miałem dwie partnerki, po latach stwierdzam, że z skali 7/10, a może i więcej - ale to kwestia bardzo subiektywna - i nadal nie wiem czym je przyciągnąłem xDD mordę mam jak zakapior zza Buga, wzrost czołgisty, piekielny ale stabilny charakter.
  • Odpowiedz
@programista1992: jasne, nie biorę tego do siebie. Po prostu czasami się dziwię, bo nie jestem nawet przeciętnym, a one tak jakoś.. Fakt, sam musiałem pierwszy atakować, ale opłacało się. Ciężko to wszystko wytłumaczyć, szczególnie teraz gdy jestem od 3 lat sam i widzę mój dowód społeczny. Jestem ignorowany, ale to pewnie ze względu na wzrost - to akurat moja zaleta, bo mogę przejść obok, obserwować kogoś i ten mnie nie
  • Odpowiedz
  • 1
@GoplanaLodz mozliwe ze potrzebuje, ale j---c to. Juz i tak za późno na szczęśliwe zycie, więc wole ta kase przeznaczyc na plynnego psychologa.

Jest masa rzeczy nie tak. Jestem raczej cichy, gruby i brzydki.

I też raczej zakladam że po prostu boją sie ze zaczne do nich zarywac. To wciąż nie powód zeby traktować mnie jak powietrze. Albo wręcz smród - zignorowac i sie oddalic jak najpredzej. Tak dotąd bylo w
  • Odpowiedz