Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak w zeszłym roku w pizzeri niedaleko mnie były 3 rozmiary pizzy: mała, duża i giga.
Przez jeden tydzień zorganizowano promocje - od pn do czw każda giga pizza w lokalu w cenie dużej.
A giga naprawdę była giga chyba z 60 cm.

Jednego dnia nic nie jadłem, wybrałem się w porze obiadowej już bardzo głodny, zamówiłem giga pizze w cenie dużej.
W planach miałem zjeść połowę na miejscu, a drugą połowę zabrać do domu.
Mój apetyt przerósł moje oczekiwania i zjadłem całą w lokalu xD

Jeszcze wychodząc z pizzeri mówię do kelnerki "dziękuję, do widzenia", odpowiedziała mi i kiedy już zamykałem drzwi od restauracji usłyszałem jak pobiegła na zaplecze i powiedziała "ej on całą #!$%@?ł!" XDDDDDDD
#pizza #truestory #heheszki
Pobierz rales - Przypomniało mi się jak w zeszłym roku w pizzeri niedaleko mnie były 3 rozmia...
źródło: comment_DFH5iR2HYuROwKszaRpE83JILq8x4HGQ.jpg
  • 81
Potrafię dużo zjeść ale niektórzy to już przesadzają. Jak jade z moją do jej rodziców i widzę jej 14 lvl brata, chudego jak patyk, który spędza weekendy jedząc to zawsze mam nadzieję, że moje gówniaki takie nie będą bo pójdziemy z torbami. On ma jeszcze fioła na punkcie mizerii xd kiedy jeszcze nie byłem obeznany z ich wewnetrzynymi zasadami nie mialem pojęcia dlaczego kiedy nakładam sobie mizerię na talerz do obiadu każdy
@MolibdenowyTadeusz ja tam uważam, że o każdej rodzince można pisać pasty ale ja napisałem po prostu jak było i w sumie nadal jest... Tak po prawdzie to moja dziewczyna ma z moją rodziną gorzej niż ja z jej i też mógłbym napisać o swojej liderce rodziny seniorce Grażynce albo o wujku 42 letnim przegrywem, który mieszka całe życie z rodzicami, który ma ściągacz nieszczęść na czubku głowy. To ten typ człowieka, ktory