Wpis z mikrobloga

Wielka beka z mireczka @pinkman356. Jakiś czas temu mówił o tym, że wrzuci w sieć darmowego ebooka, a teraz chce za to kasy xD. Taki tani MLM, tylko dla wybranych, taki wyjątkowy... ale nie daj Boże ludzie się na to nabiorą. Wiadomość od @pinkman356 brzmi tak (nie jest to całość):

Cześć, dzięki za zainteresowanie poradnikiem. Niestety, ale w związku z tym, że książką zainteresowana jest tak duża ilość osób (dostałem 643 wiadomości na wykopie i drugie tyle na maila) nie jestem w stanie wysłać Ci tej książki za darmo, żeby nie zepsuć tych sposobów zarabiania. Gdy tyle osób dowie się o tych metodach, to staną się one mniej opłacalne.Dostęp do e-booka dostanie tylko ograniczona ilość osób (jeżeli dostałeś tę wiadomość to znaczy, że zostałeś wybrany jako nieliczny z 1200 osób). Żeby otrzymać dostęp do e-booka należy wysłać przelew o kwocie 30 zł na konto XXX XXX XXX. W tytule przelewu wpisz e-mail na jaki mam wysłać e-booka. Wyślę od razu po tym, gdy otrzymam przelew. Jeżeli po przeczytaniu, będziesz miał jakikolwiek problem (w co wątpie, bo są to dość łatwe w wykonaniu sposoby i dobrze opisane), to oferuję Ci wsparcie, oraz odpowiedź na każde pytanie z czasem reakcji do 2h.

PS
Moje pytanie do Mireczków z #prawo czy to co robi @pinkman356 jest legalne.

PPS


#pieniadze #zarobek #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem #zarabiajwinternecie #zarabiaj #dzialalnoscgospodarcza #tworczoscwlasna #ksiazki #poradnik #ebook #afera #krecimymalysza
Pobierz
źródło: comment_APP3zZAVCJd5KElHTB0R8eaIRa0YjTKD.jpg
  • 241
@thus u mnie metoda która pozwala zarobić 100 pln z każdej zainwestowanej złotówki (metoda sprawdza się do inwestycji w zakresie od 900 do 10 000 tysięcy złotych) jest całkowicie bezpieczna a zysk jest pewny. W przypadku mojej metody liczy się zaangażowanie, ale to nic trudnego przeczytasz mój poradnik I na pewno dasz sobie radę. Metoda jest wyliczone na 250 aktywnych userów. Obecnie zostało tylko 30 wolnych miejsc. Dwie pierwsza część poradnika które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@thus: tak samo jak kiedyś były sposoby na darmowe doładowywanie telefonu. Wyślij kod doładowujący a dowiesz się, jak doładować za darmo telefon. Ktoś ma sposób, który chce Ci sprzedać za jedno doładowanie? Przecież może sam się doładować.. ale to właśnie był ten sposób. Napisz, że masz sposób na darmowe doładowanie i czekaj na frajera :)

Ktoś jeszcze wierzy w takie rzeczy w 2019?