Wpis z mikrobloga

Trzeba być niespełna rozumu by nie głosować na PiS w tym kraju.

Sorka, ale taka prawda. Za dużo było wywyższania i pogardy ze strony wykształciuchów i "bogaczy" względem tych ledwie wiążących koniec z końcem. Partia dała do zrozumienia, że socjal jest ich kosztem a co Polacy kochają bardziej niż #!$%@?ć somsiadowi, któremu powodzi się deczko lepiej. Młodzież jest pod wrażeniem wystawnego wręcz rock&rollowego stylu bycia posłów. No halo?! Loty samolotem i imprezy. Dziwki, koks. I co jest ceną? Jedynie lojalność! Kurła, promka jak na witśena w Lydlu. Chłopy na kogo mają głosować? Jak na innych chłopów którzy wyrażają ich poglądy co do roli baby w domu? Ma siedzieć i nie narzekać, bo póki żarcie jest na stole to można sobie zaruchać na boku! Tym bardziej, że przykład idzie z Jednej Jedynej PrzeNajŚwietszej Partii. Nie ma co ukrywać, że wśród wyborców najwięcej jest przeciętniaków i tych poniżej średniej na kogo mają głosować ci biedni #!$%@? ludzi jak nie partię która daje szansę dla kompletnych matołów i nieudaczników z dyscyplinarkami na państwowy stołek. No ja debilem nie jestem i sam się chętnie w kolejkę ustawiam. Tym bardziej, że mam szansę ustawić rodzinkę i znajomych. Człowiek dzięki PiS wie przynajmniej na czym stoi. Musi chapać jakby jutra nie było zanim somsiad wyciśnie ostatni grosz. Elo.


Pożyczone z facebook

#wybory #pis
  • 1