Wpis z mikrobloga

A mi sie marzy taka partia naprawde wolnosciowa:
- niech panstwo odwali sie od moich pieniedzy, niech jak najmniej mi zabiera
- sam wiem najlepiej kiedy np. chce robic zakupy
- niech panstwo odwali sie od orientacji innych osob
- niech ludzie sami moga decydowac co robic np. z ciaza
- niech panstwo przestanie zyc w komitywie z jakakolwiek religia

#wybory #oswiadczenie #polityka
  • 84
- niech panstwo przestanie zyc w komitywie z jakakolwiek religia


@marcooo80: LOL zapomnij. KK ma nadal ogromny wpływ na społeczeństwo i za kulisami często pociąga za sznurki. Każda opcja polityczna niestety musi się dogadywać z tą organizacją mafijno - biznesową jeśli chce istnieć na dłuższą metę na scenie politycznej. Nawet środowisko polityczne Biedronia.

- niech panstwo odwali sie od orientacji innych osob

- niech ludzie sami moga decydowac co robic np.
@r5678: nikt nigdy nie zamieni antykoncepcji na aborcje, nawet darmową. Z wielu powodow.
-Jest droga (obecnie)
-Jest upokarzajaca (niemal dla wszystkich)
-Ma sporo skutkow ubocznych
-zajmuje czas, wymaga poswiecenia kilku dni
-Jest bolesna

To jakbys napisal, ze przez dostep do dentysty ludzie przestana myc zęby. To nie jest kwestia zakazu i moralnosci.

Jego cofniecie nie dodaloby zadnej usunietej ciazy, ale kobiety ktore i tak to zrobią ( te biedniejsze, ktore nie
@marcooo80: w korwinie jest trochę libertarian ale nie sądzę by ludzie z wypranymi mózgami przez mistycyzmy aka naród czy religię byli skłonni nawet trochę pomyśleć z własnej woli nad wolnościowymi postulatami. To inwalidzi filozoficzni.
@marcooo80: fajnie fajnie tylko to właśnie ludzie chcą państwa socjalistycznego. Wrócimy do XIX wieku i znowu zacznie się to samo. Prawa dla robotników, przywileje itd. TO JUŻ PO PROSTU BYŁO. Ameryka taka wolnościowa a ludzie żądają SOCJALU. Wygrywają partie socjalistyczne.
no to jest nas już dwóch


@konradk: Ja głośno o tym nie mówię, ale w chwili obecnej mam podobne poglądy.

Tylko ja nie wiem, czy da się zrobić tak, żeby Państwo się odpierwiastkowało w 100% od moich pieniędzy, gdyż uważam, że takie rzeczy jak wojsko do obrony granic państwa, czy straż pożarna się przydaje. A chyba nigdzie na świecie nie ma prywatnej straży pożarnej.