Wpis z mikrobloga

A mi sie marzy taka partia naprawde wolnosciowa:
- niech panstwo odwali sie od moich pieniedzy, niech jak najmniej mi zabiera
- sam wiem najlepiej kiedy np. chce robic zakupy
- niech panstwo odwali sie od orientacji innych osob
- niech ludzie sami moga decydowac co robic np. z ciaza
- niech panstwo przestanie zyc w komitywie z jakakolwiek religia

#wybory #oswiadczenie #polityka
  • 84
@marcooo80: Jesteś libertarianinem, witaj na pokładzie.

Ja: Kuce, może wybralibyśmy do sejmu partię wolnościową.
Kuce: Przecież mamy partię wolnościową w sejmie.
Partia wolnościowa w sejmie: Konfederacja

Pług podatkowy wam zapną drogie kuce, marchewka w postaci #!$%@? mniejszościom seksualnym/pokazanie Izraelowi, że nie oddacie kamienic i będą wami orać. A szkoda, bo ekonomicznie serca macie po właściwej stronie.
@fkdreamer: @marcooo80: w którymś z filmików Mentzen wyjaśnił, ze tego typu idee i ruchy jak ruch Gwiazdowskiego nie będą mieć wzięcia, bo są dla przeciętnego wyborcy nudne. Libertarianie mają przesrane. Mentzen ładnie to tłumaczy

BTW Gwiazdowski nie był libertarianinem, nie mówił o tym głośno, ale był za zaostrzeniem prawa aborcyjnego, także bliżej mu było jednak do szura niż wolnościowca. Nie znam w tym kraju polityka-libertarianina z prawdziwego zdarzenia. Korwin to
@marcooo80: Co do ciąży nie zgadzam się.

A po co nam antykoncepcja skoro można usunąć. Myślisz że każdy na świecie ma sumienie czy jest w nim jakieś dobro. Aborcja tylko jeżeli negatywnie wpływa to na matke oraz z gwałtu. Dwa straciło by to status czegoś złego co byłoby kamyczkiem do ogródka jeżeli chodzi o zanikająca empatię. Zwłaszcza że pełno małolatów by usuwało.

Reszta nie jak najmniej pieniędzy tylko każdy może sobie