Wpis z mikrobloga

Fajnie być takim powiedzmy 26 letnim singlem, bezdzietnym, pracującym Polakiem. Płacisz zusy i inne takie, państwo zabiera twoje pienionszki. Płacisz na cudze bombelki. Niedługo może i będziesz dopłacał do krówek czy świnek. Może do mieszkań młodych polskich rodzin. Może do emerytur. A może nawet i już od sierpnia dopłacasz na wypłatę dla młodych (poniekąd). Może państwo zacznie wprowadzać jeszcze więcej dodatków, a ty stoisz i patrzysz jak coraz większy % wypłaty ci #!$%@?. A ty opłacasz życie cudzych ludzi. A opłacanie składek emerytalnych i tak może nie zapewnić czy żadnej emerytury.
WITAMY W NOWEJ-STAREJ POLSCE! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wybory #pis #polska
  • 168
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: tak tak, tobie zabierają. Z tych twoich stu złotych podatku xD
Dlatego właśnie kwota wolna od podatku powinna wynosić 12x najniższych krajowych.
Żebyście w końcu zamknięci mordy, ze ktoś z waszych podatkow coś komuś płaci, bo ściąganie z was tych paru stówek kosztuje więcej niż uda się od was pobrać.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: pytanie brzmi, i to całkiem serio, jak wyobrażasz sobie funkcjonowanie kraju bez podatków? To takie populistyczne - państwo mi zabiera i daje madkom. Tak, przychodzi urzędnik, kładzie mi rękę na portfelu, zabiera 500 zł i oddaje sąsiadce.

Owszem, dyskutujmy na temat wysokości podatków czy ich słuszności, ale takie populistyczne hasła jak "zabrali mi, zeby dać innym" doprowadziły do tego, ze PiS ma dziś większość.
  • Odpowiedz
  • 1
@AryanWonderBoi ograniczone to jest zakładać, że dzieci i dodatni przyrost demograficzny w państwie nie są potrzebne. A potem sapanie:
Dajcie mi być singlem!
Dzieci to rodzi tylko patologia!
  • Odpowiedz
@Royalowy: za co taki w.w. gosciu ma zalozyc rodzine, jak sytuacja pokazuje, ze on sie doklada do innych rodzin, zeby one mogly wiazac koniec z koncem? Pewnie odpowiesz cos w stylu "to moze zmienic prace i zarabiac wiecej". Owszem, moze, ale glowy tamtych rodzin tez moga to zrobic i sie same utrzymywac?

Naprawde, robienie dzieci bez pomyslunku? Was lewakow juz totalnie #!$%@?? Czlowiek to nie zabawka.
  • Odpowiedz