Wpis z mikrobloga

A niby czemu?


@grimes997: bo inaczej to jest kanibalizm treści, i dreptanie w miejscu. Ludzie inteligentni, wykształceni, oczytani, zaglądają na różne portale (np. ja). Co i rusz wpadam na ten sam content, to powielanie treści i jednocześnie marnotrawstwo zasobów, bo w wielu miejscach ukazuje się to samo, i nie idzie za tym nowego nic.
każdy kto dodał znalezisko zaczynające się od "Zaginał..." powinien dostać permbana na życie!


@x_ostry: spoko, jeśli uważasz że chęć pomocy ludziom, którym wydarzyło się nieszczęście to powód do bana - krzyż na drogę, powodzenia w życiu.
Miałem coś odpisać, i to takiego na poważnie, ale przeczytałem twoją odpowiedź dla Siekierskiego i chyba sobie odpuszczę, nie ma co się produkować dla trolla ;}


@grimes997: stary, jak ktoś odpowiada mi na poziomie dna i kilometra szamba, to czego oczekujesz, że będę się produkował kwieciście i zalatywał Kochanowskim i Mickiewiczem? szkoda czasu, zasobów i wysiłku dla intelektualnego planktonu. Na przyzwoity poziom dyskusji też trzeba sobie zasłużyć. pozdro
więc w czym trudność by tam zaglądać?


@DynamitriPL: Może po prostu mi się nie chce. Przecież nie muszę całego Internetu codziennie przyswajać. Zarówno ten portal i tamten argegują linki i nigdzie nie ma reguły, że nie mogą się powtarzać. Dzięki temu ciekawe treści trafiają po prostu do szerszego grona odbiorców.

ale wyrażaj się kulturalnie, #!$%@? z zadupia europy


@DynamitriPL: Do tego momentu, mimo iż nie zgadzałem się z Twoją opinią