Wpis z mikrobloga

To w nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/43288973/halo-mireczki-moze-reaktywujemy-mirkoshredwars-tyl/

Jako że idą długie jesienne wieczory, myślę, że czas zacząć zbierać zgłoszenia na #mirkoshredwars ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę, że zasady zrobimy podobne - pary w trybie turniejowym, solo po ok 40-60 sekund, ja założę kanał na YT, na który będę wrzucał zmontowany pojedynek. Podkład wybiera sobie każda para we własnym zakresie, a później każdy mi wyślę np. wetransferem filmik na maila, którego podam.

Ale najpierw zacznijmy od zgłoszeń - zgłaszajcie się do końca przyszłego tygodnia, czyli do niedzieli 20.10.2019 w komentarzach, lub do mnie na priv.

I pamiętajcie, to jest just for fun, nie ważne, czy zaczynasz, czy jesteś prawdziwym szrederem, im więcej się nas zgłosi, tym będzie ciekawsza zabawa!

Jeśli się zgłosi odpowiednia ilość #gitarabasowa , to też zrobimy tu konkurs.

Bana raczej nie dostanę, bo ani nie uczestniczę w wojenkach politycznych, ani nie mam multikont, więc obiecuję doprowadzić całą zabawę do końca szybko i sprawnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #glupiewykopowezabawy
  • 36
@Okex: w zeszłej edycji każda para dobierała sama podkład, i chyba to dobre rozwiązanie - raczej 2 osoby się dogadają co do wspólnego podkładu, a jak będzie jeden, to na pewno komuś nie podpasuje. Zresztą, będzie chyba bardziej różnorodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)