Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Marasmeus

przykre. Nie wiem co bardziej to, że kolejna osoba pozbawiła się życia czy ktoś uznał, że zabawnym będzie zrobić zdjęcie i wrzucić na wykop


Widzisz we wpisie tag #heheszki albo inny "zabawny" tag? Bo ja nie, nie zrozumiałaś intencji OP-a, przykre.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marasmeus: amatorka, livestreama zrob, i donejty charytatywne ustaw.

Tak tak, idz w minecrafta grac bo sie argumenty skonczyly. Widac ze brak przemocy domowej ci nie sluzy.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: akurat zgadzam się z @Akirra, że ludzie nie mają styczności ze śmiercią jako taką, a w szczególności tragiczną i zdjęcia niestety w jakimś stopniu są potrzebne. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Dla przykładu powiem, że w największym szczycie zamachów terrorystycznych w Hiszpanii za każdym razem publikowano zdjęcia ofiar na pierwszych stronach gazet, takich okrutnych zdjęć z odciętymi kończynami itd, aby pokazać, że zamachy są prawdziwą tragedią. W Szwecji natomiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubaklodz: czy ja dobrze widzę, że na 5 zwykłych samochodów które są na tym zdjęciu 2 stoją na chodnikach, a 3 na trawnikach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@opkahopka: masz suba bo madrze piszesz, niestety ( ale to calkiem naturalne) niektorzy w takich tematach kieruja sie emocjami i swoja moralnoscia zamiast dobrem tych ktorzy jeszcze zyja a ktorym takie publikacje moglyby pomoc, mysle ze dobra kampania moglaby byc podobna akcja jak z ta o skakaniu na glowke do rzek / jezior / innych niebezpiecznych zbiornikow z woda, ze nieudane proby groza trwalym uszczerbkiem na zdrowiu / kalectwem, i ze
  • Odpowiedz
@Marasmeus: przykre to jest to, że tak słabo się wspieramy jako społeczeństwo i nie ma debaty publicznej na temat zdrowia psychicznego mężczyzn i ich samobójstw (częstsza śmierć niż w wypadkach drogowych)

ale w sumie, na #!$%@? komu mężczyźni, skoro sprowadzamy sobie mniej okrzesanych z obcych kultur
  • Odpowiedz
@Akirra: dzięki! :) Też uważam,że jeśli chociaż jednej osobie pomoże to warto. Podobała mi się również kampania, która była już kilka lat temu, a polegała na tym,że ustawiano przy drogach czarne worki, jako symbol osoby,która zginęła właśnie w wypadku. Dosyć dosadna, w dobrym tonie, a na pewno każdy zastanowił się nad tym,że to mógł być właśnie on/ona. Osobiście od siebie dodam jeszcze,że zachowawczo każdemu przydałaby się wizyta w prosektorium,żeby w końcu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@opkahopka: Super piszesz. Madrze bardzo. Jeszcze czarne punkty na drogach sa super. Gorzej jak komus wyobrazni brakuje bo wtedy moga nie zadzialac takie akcje.

Tych czarnych workow jakos nie widzialem, ale biale ramy rowerowe i krzyze na poboczach / drzewach tez swoje robia. Co raz wiecej osob w kaskach jezdzi czy to na nartach/snowbordzie czy rowerze/rolkach. Zwlaszcza amatorow. To tez mnie bardzo cieszy bo skads mlodsze pokolenia musza brac przyklad.

Z
  • Odpowiedz
@Akirra: masz rację z tym, że na kursach na prawo jazdy powinni pokazywać. Wydaje mi się, że to naprawdę super pomysł, może chociaż ktoś raz się zastanowi zanim zacznie zapieprzać. I popieram każdą taką kampanię. Nie widziałam tej z ramami od roweru, ale faktycznie pomysł ciekawy.
Co do prosektorium to właśnie powiem Ci, że trafia w tym momencie dobre 3/4 przypadków. Rzadko się już odstępuje od sekcji, ewentualnie jak na 100%
  • Odpowiedz