Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw:

Najlatwiejsza bo wszystkie problemy znikaja jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki - no co prawda ty tez znikasz razem z problemami ale wiele osob jest w stanie duzo poswiecic zeby nie odczowac wewnetrznego psychicznego bolu - wlacznie z wlasnym zyciem.

Jedynie podjecie tej decyzji wymaga przelamania pewnej naturalnej obawy przed smiercia - a raczej przed tym co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: a sorry nie doczytalem twojego nicku wczesniej, teraz wszystko jasne. Nie bylo tematu. Z przegrywami nie dyskutuje bo niby o czym? Jak skutecznie popelnic samobojstwo? Wygooglaj haslo "exit bag" i zycie stanie sie prostsze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@opkahopka: z ramami do roweru to nie jest zadna zorganizowana kampania / akcja, tylko pewnie rodziny / znajomi rowerzystow ktorzy zgineli ustawiaja te ramy pomalowane na bialo ku przestrodze - za to haslo szanuje rowniez takie kanaly na yt jak "polskie drogi". Im wiecej tego ogladam tym bardziej jestem w stanie ocenic ze nawet niegrozne zdarzenie moze skonczyc sie tragicznie.

No niestetu nie znam zadnych patologow ani nawet lekarzy. Chyba najszybciej byloby sie jakos podczepic nielegalnie pod jakas grupe studentow medycyny - tylko nie wiem czy to mozliwe.

Gdybym mial okazje odwiedzin takiego lokalu juz dawno bym skorzystal. Kiedys nawet rozwazalem kariere w takim miejscu, ze wzgledu na brak wyksztalcenia jedyne stanowisko o jakie moglbym sie ubiegac to posada osoby ktora myje zwloki, ew po doszkoleniu jako makeup'ista zmarlych ale to juz raczej w domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: przebijam xd, leki i opieka psychiatryczna od ponad 15 lat z drobnymi przerwam. Dalej juz nie bede wymienial bo nie kopie sie lezacego.

Powiem tylko tyle, wstrzymaj sie z edukowaniem innych poki sam sie nie ogarniesz bo twoje problemy sa malutkie w porownaniu do prawdziwych problemow prawdziwych ludzi gdzie dzieja sie rodzinne tragedie, zyciowe wieloletnie dramaty i konflikty.

Ja jak czuje ten bol to po prostu czuje ze zyje. Gdyby nie bolalo to znaczyloby ze juz nie zyje. Nie pisze ze chce go odczuwac caly czas jednak na swoj sposob pozwala docenic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegrany_przegryw: akurat idiotow nie brakuje, zwlaszcza tutaj na wykopie. Jestem pewny ze przyszlo tu duzo wiecej niz dwoch i nie musisz zadnemu zwalniac miejsca. Dalej mi sie nie chcialo czytac twoich wysrywow. Milego zycia.
  • Odpowiedz