Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Akirra: lol no tak robmy zdjecia samobojcom ze woleli 100% smierc przy ktorej nie ma szans odratowania i wycofania sie, juz nie mowiac o tym jak bardzo zle komus musialo byc by to zrobil.

Zdecydowanie powinnismy robic zdjecia samobojcom za to, ze wybieraja taki a nie inny sposob zabicia sie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Marasmeus: moze sobie sprawy nie zdajesz ale takie skoki nie daja 100% pewnosci, nawet te z okolic 9-10 pietra

To ze ktos popelnil samobojstwo nie znaczy ze bylo mu zle tylko ze nie widzial innego rozwiazania. To po prostu wybieranie najlatwiejszej opcji i uciekanie od problemow, czesto powiazane z chorobami psychicznymi.

Ja tam jestem zdania ze mechanizm ewolucji dziala tzn slabe jednostki same eliminuja sie ze spoleczenstwa.

Powiedz mi jeszcze jak
  • Odpowiedz
@Marasmeus Z jednej strony się z tobą zgadzam, z drugiej jednak, takie zdjęcie na wykopie może mieć charakter pouczający. Pewnie nie raz widziałaś tu stwierdzenia, że kobieca depresja to wymysły i fanaberie. Otóż nie, chociaż pewnie i tak się zaraz zlecą przegrywy i napiszą, że jak się facet zabija, to akt odwagi, a jak kobieta, to z głupoty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Marasmeus: I tak, powinnismy robic zdjecia zeby podniesc swiadomosc tego tematu / problemu w spoleczenstwie.

Rozumiem ze boisz sie smierci / nie uwazasz tego za cos naturalnego ale to jest nieodlaczna czesc zycia, tak samo jak narodziny - a jakos ledwo wyjetym z macicy bombelkom robia zdjecia i nie wzbudza to takich emocji.

Ja rozumiem ze w dzisiejszych czasach malo osob ma doczynienia ze smiercia bo przewaznie nie widac jej w
  • Odpowiedz
@Akirra: samobojcy - to nie temat tabu, to coś co istnieje i istniec bedzie i nawet bedzie wzrastac w statystykach.

robienie zdjec zwłokom? - #!$%@?,niemoralne i serio nie powinno sie tego wstawiac w internet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marasmeus: uwierz mi gorsze rzeczy ludzie robia, ale rozumiem ze nie kazdy lubi zwloki ogladac, tyle ze dalej na tym zdjeciu nie widac nic degustujacego, ot martwe cialo przykryte workiem

Gdyby to bylo taki powazne i szkodliwe jak opisujesz bylby na to paragraf
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filareta:@Marasmeus: to nie popelniaj samobojstwa, tym bardziej w publicznych miejscach - wtedy nikt ci zdjecia nie zrobi i nie wstawi
  • Odpowiedz