Wpis z mikrobloga

@ZimnyLech90: Ty to nazwiesz stagnacją, ja to nazwę chwilą ulgi. W kwestiach podatkowo-ZUSowskich PiS zmienia coś co pół roku (lub częściej). Przez to wielu przedsiębiorców (w tym ja) boi się inwestować, bo obawia się, że po dokonaniu inwestycji jakaś nowa ustawa wywróci rynek do góry nogami.
  • Odpowiedz
@Enavax: ja tam nie lubie sondaży, imo manipuluja wynikami bo ktos sie sugeruje i wg tego glosuje a bez sondazy może bylby calkiem inny wynik, albo ludzie kalkuluja za duzo
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: Nie mam żadnej partii, z którą nawet w 30% się zgadzam. Lewica odpada, bo jako przedsiębiorca jestem dla nich krową do dojenia (dokładnie zresztą jak dla PiSu).

Rozważam rzucenie monetą przed wyborami (po wyeliminowaniu Lewicy i PiSu). Gdybyś mnie przyparła do muru i kazała coś wybrać, pewnie padłoby na Konfederację (ze względu na liberalne poglądy gospodarcze), choć byłoby to z niesmakiem (ze względu na stopnopowych, proociepleniowych i bogoojczyźnianych oszołomów na
  • Odpowiedz
@asd23434asd: debilny to był prezydent, nie zapomnę go nigdy... Ja nie wiem, kto go wystawił, a potem kto go wybrał? XD To tylko dowód na to, że trzeba mieć marzenia, można być każdym, nawet prezydentem (nie trzeba ani inteligencji, ani wyglądu ¯\_(ツ)_/¯ )
  • Odpowiedz
@asd23434asd: #!$%@? co ten sondaz ma niby dawac? xD Przeciez to nie było badanie robione tuz przed głosowaniem, po prostu duda na poczatku był nołnejmem i dopiero zaczęto go pompować w trakcie kampani
  • Odpowiedz