Wpis z mikrobloga

  • 1
Kiedy ktoś mi mówił o tinderze kompletnie nie miałam pojęcia co w tym takiego fajnego nic tylko było słychać jak ludzie umawiali się na seks albo zawsze ta jedna strona wychodziła na poszkodowaną. Dlatego nie wierzę ale zainstalowałam tą apke w sumie bardziej z nudów i żeby przekonać się na własnej skórze czy tak właśnie jest. Niby wpadło ponad 20 par w 2 dni i mam się z kimś spotkać ale nadal jest to dla mnie coś śmiesznego. Jak ludzie przywiązują do tego tak duża uwagę. Myślicie że można znaleźć tam miłość czy dać sobie z tym spokój? ()
#tinder #kiciochpyta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #randkujzwykopem
UsmiechemKitkuPoprosze - Kiedy ktoś mi mówił o tinderze kompletnie nie miałam pojęcia...

źródło: comment_h8YshZnXaXDUP9RPz8GCd7m9AmXdAW3R.jpg

Pobierz
  • 58
@Usmiechem_Kitku_Poprosze: ja wczoraj założyłam tindera z nudów. Faktycznie poziom ludzi lepszy niż na badoo, ale nie wiadomo kto jakie ma intencje. Związek nie jest wykluczony, ale może być ciężko. Ja mam takie coś, że zdecydowanie wolę poznawać facetów w realu, wtedy jest większa chemia, a tak to się przegląda te zdjęcia i przegląda.. Jałowo.