Wpis z mikrobloga

  • 1
Kiedy ktoś mi mówił o tinderze kompletnie nie miałam pojęcia co w tym takiego fajnego nic tylko było słychać jak ludzie umawiali się na seks albo zawsze ta jedna strona wychodziła na poszkodowaną. Dlatego nie wierzę ale zainstalowałam tą apke w sumie bardziej z nudów i żeby przekonać się na własnej skórze czy tak właśnie jest. Niby wpadło ponad 20 par w 2 dni i mam się z kimś spotkać ale nadal jest to dla mnie coś śmiesznego. Jak ludzie przywiązują do tego tak duża uwagę. Myślicie że można znaleźć tam miłość czy dać sobie z tym spokój? ()
#tinder #kiciochpyta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wychodzimyzprzegrywu #pytanie #pytaniedoeksperta #zwiazki #randkujzwykopem
Pobierz UsmiechemKitkuPoprosze - Kiedy ktoś mi mówił o tinderze kompletnie nie miałam pojęcia...
źródło: comment_h8YshZnXaXDUP9RPz8GCd7m9AmXdAW3R.jpg
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Usmiechem_Kitku_Poprosze: miłość, ach, miłość, moja droga, to tylko chemiczna reakcja zmuszająca zwierzęta do prokreacji, to jedno z kłamstw na którym zbudowane jest społeczeństwo i wreszcie niewyczerpane wręcz źródło zarobku dla tych, którzy jakkolwiek zechcą ją zmonetyzować. Niemniej jednak życzę sukcesów
ludzie umawiali się na seks

i żeby przekonać się na własnej skórze czy tak właśnie jest. Niby wpadło ponad 20 par w 2 dni i mam się z kimś spotkać


@Usmiechem_Kitku_Poprosze: Reasumując, słyszałaś że koleżanka została przebolcowana przez randoma bez żadnego gadania, i też chcesz więc próbujesz swoich sił.

Wyjaśnij chwalisz się czy żalisz ??
@n00_: Otóż właśnie nie, chciałam po prostu zobaczyć czy da się tam poznać kogoś hmm powiedzmy normalnego czy wręcz przeciwnie.


@Usmiechem_Kitku_Poprosze: co zobaczyć ?? czy da radę iść na pierwszym spotkaniu do łóżka ? Czy nie masz znajomych lub potrzebujesz atencji ?