Wpis z mikrobloga

Niby nie powinno się źle życzyć reprezentacji ale liczę że w dwóch nadchodzących spotkaniach zdobędą najwyżej jeden punkt i Brzęczek zostanie #!$%@? teraz, kiedy jeszcze da się to ratować. Wystarczy zobaczyć na miny jakie Lewandowski robił podczas konferencji żeby widzieć jaka w szatni panuje atmosfera.

Ten dzban nie potrafi powiedzieć nic mądrego oprócz banałów i przy każdej okazji musi zarzucić czymś absurdalnie głupim. Najpierw teksty o Championship, potem o Zielińskim i przeskakiwaniu w głowie, teraz stwierdza że dobra postawa zawodników w klubach to potwierdzenie jego dobrej pracy xDD Lewy nawet się nie kryje z komentarzami że gramy piach i nie można strzelać bramek jak się ma 0 sytuacji w meczu. Mówimy o gościu, który zasłynął z tego że musi być ekstremalnie #!$%@? żeby krytykować drużynę.

Jeszcze ten Boniek, który ma czelność powiedzieć że Lewy nie powinien się tak wypowiadać. Rudy chyba zapomniał jak miał niewyparzoną gębę jak grał w reprze i jak był #!$%@? w szatni przez kolegów za swoje pyskowanie.

Stracimy czas najlepszego piłkarza w historii, którego nie będziemy mieli jeszcze 30 albo i 50 lat bo rudy zobaczył ogień w oczach gościa, który nic nie ugrał w najgorszej lidze Europy. Ja #!$%@?...

#reprezentacja #mecz #polska #pilkanozna #brzeczek #lewandowski
Pobierz Kozajsza - Niby nie powinno się źle życzyć reprezentacji ale liczę że w dwóch nadchod...
źródło: comment_KRIpahjdwUwBXDeSwepSFtpZ87ORpu8x.jpg
  • 30
@koziol87:

A tak poza tym to uważam że Boniek doskonale wie co #!$%@?ł


Z tym się zgadzam

tylko teraz nie wie jak to naprostować żeby sobie reputacji nie zniszczyć


a z tym już kompletnie nie.

Powtórzę po raz kolejny; Boniek nie jest tak głupi i uparty, jak się niektórym wydaje. Ja tylko chciałbym przypomnieć, że to ten sam gość, który złożył rezygnację po blamażu z Łotwą, o której tak lubi mu
@Kozajsza: Najgorsze jest to, że Nasza reprezentacja od lat nie wyciąga wniosków z przeszłości. Mamy w głowie dostanie się na mistrzostwa, ale co potem? w takiej grupie, to powinniśmy 2 garniturem pykać te ogórki, a my Łotwę traktujemy jak Brazylię. Przyjdą potem klubowe kontuzje, a wuefista ręce rozłoży i powie, że nie ma ludzi do gry i gdzie by tutaj dać tego czy tamtego, bo zmienników brak. Ten człowiek już dawno
@Kozajsza: A mnie bolą jaja, jak sobie pomyślę, że wszystkiemu jest winny Boniek. Jednocześnie wiedząc, że KAŻDY inny kandydat mający szansę na zwycięstwo w wyborach będzie tylko gorszy. Wszak byłem piewcą Bońka, a ostatecznie stał się tylko zajebistym pijarowcem tworzącym projekty pod ludzi, ale żeby nie mówili że tak robi, to z reprezentacji zrobił sobie swój folwark na którym co się nie wydarzy będzie jego sukcesem.

Tylko, że przypominam sobie Dziurowiczów,
Ja zrozumiem jak za 20 lat kadrę objąłby Lewandowski i byłaby to nawet jego pierwsza praca szkoleniowa. Łeb na karku ma, głupszy od naszych trenerów na pewno nie jest, poważną piłkę grał dziesiątki lat, nikt mu nie podskoczy, bo lepszego od niego nie będzie jeśli cudem nie wychowa nam się Messi, więc podś#!$%@?ów nie będzie, bo większość chłopaków z kadry to byliby jego fani. To wtedy tak, wtedy ma to sens.


@
Wystarczy zobaczyć na miny jakie Lewandowski robił podczas konferencji żeby widzieć jaka w szatni panuje atmosfera.


@Kozajsza: Dlatego powinien zawiesić swoją grę w reprezentacj, powiedzieć co jest nie halo ( też o zepsuciu i polityce w PZPN) i że nie widzi perspektyw poprawy. Kibice byliby za nim, PZPN bez kasy by zwyczajnie upadło. A tak, jeśli gra, to znaczy że akceptuje sytuację, proste.