Wpis z mikrobloga

Mirki udalo sie!

Mam to kurdeeeee!

Zaczynam 14.10

Bede koorynatorem d.s. serwisu statkow morskich i srodladowych oraz platform wiertniczych na swiecie w firmie produkujacej pompy glebinowe, pompy przeladunkowe itp.

Sa tyklo 3 tego typu firmy na swiecie.

Szkolenie potrwa rok!

Jeden tydzien w miesiacu mam spedzac na podrozowaniu za granice i poznawaniu klientow.

Ja pierdziuuuu! Ale sie jaram!

Dajcie plusa na zachete, zebym tego nie #!$%@?!

Za pol roku-rok zrobie AMA jesli beda zainteresowani.

Wolam plusujacych ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/44284333/mirki-z-holandia-trzymajcie-kciuki-dostalem-zajebi/

@Soko_l, @Szukam_loszki, @rPickles, @geuze, @FuzzyWuzzy, @karmelkowa, @Simon420, @dyniel, @bkwas, @motokate, @Fafnucek, @TadeuszTramadol, @Tuff, @gazowany_smalec, @menstruacyjnakaszanka, @phase_change, @Raczejtak, @Silento, @Wszyscy_Bylismy_Zielonkami, @portas91, @WanPojtek, @Qarandasz, @Matan_Jagiz, @b_realm8, @wykopowypixel, @Temhun, @Arean9, @Szantos, @blascok, @mdc, @jankielsynpasterza, @karolinana, @pod_kop, @nilhir, @mtriciak33, @narowerzesamochodem, @matka_boska_w_klapie, @Crock92, @Wajcha44, @efodiks, @gleorn, @dwarfguard, @i_need_money, @szzzzzz, @Homnadren, @m1chau, @Ciascio, @DigitalGirl, @matiq2341, @BeautifulLiar, @McDermott, @m_nk
urwis69 - Mirki udalo sie!

Mam to kurdeeeee!

Zaczynam 14.10

Bede koorynatore...

źródło: comment_HW6izHcbu1zjseKaOuYoAdz1Q3rUcrbC.gif

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz