Wpis z mikrobloga

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #xiaomi
Jezusku najukochańszy ,
zamawiasz telefon sobie i żonie, twój wybór pada na XIAOMI MI 9 LITE. Pytasz się żony jaki kolor chce, słyszysz "obojętne mi to" więc zamawiasz sobie czarny a jej perłowy biały - czy jakoś tak. Paczka sobie jedzie po Polsce, dostaje powiadomienie od kuriera że paczka zostanie doręczona dzisiaj, potem że została doręczona.
Wracam z pracy, wchodzę do mieszkania, szukam telefonów - jest tylko biały na biurku.
Pytam żony
- gdzie jest mój telefon
No leży na biurku
- ten biały ?
Noo, mi się czarny bardziej podobał
- no ale przecież mówiłaś że jest Ci obojętny jaki kolor będziesz mieć
No to mogłeś wziąć dwa takie same
- wziąłem dwa różne żeby się nam nie myliły (raz kiedyś mieliśmy dwa takie same SGS4 i wyszedłem do pracy z jej telefonem a ona z moim)
No ale ja już sobie na niego wszystko przegrałam, poustawiałam wszystko tak jak ma być.

No i zostałem z perłowym telefonem, zwykłe przeźroczyste gumowe etui w takim razie nie wystarczy
Baby to mentalne rozwielitki - mam nadzieje że tego nie czyta #zonabijealewolnobiega
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vegetassj1: Dokładnie, to tylko głupi kolor! Ale ludzie mają problemy, to nie samochód, można dokupić etui, nawet lepiej bo tak szybko się nie zniszczy.
Jakby mi dali za darmo różowy telefon z przezroczystym etui to też bym używał.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Ja bym się #!$%@?ł mocno. Nie ze względu na telefon ale ze względu na to że nie bierze odpowiedzialności za to co mówi/deklaruje.
Wieki temu zachowałbym się jak Ty "niech się cieszy"...sęk w tym że po masie analizy i obserwacji ludzi (a w tym wypadku kobiet) bym nie darował.
Co innego że przy takich "nic nie znaczących pierdołach" wychodzi kto jaki jest naprawdę. Ponieważ ludzie wówczas zdejmują maski bo
  • Odpowiedz