Wpis z mikrobloga

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #xiaomi
Jezusku najukochańszy ,
zamawiasz telefon sobie i żonie, twój wybór pada na XIAOMI MI 9 LITE. Pytasz się żony jaki kolor chce, słyszysz "obojętne mi to" więc zamawiasz sobie czarny a jej perłowy biały - czy jakoś tak. Paczka sobie jedzie po Polsce, dostaje powiadomienie od kuriera że paczka zostanie doręczona dzisiaj, potem że została doręczona.
Wracam z pracy, wchodzę do mieszkania, szukam telefonów - jest tylko biały na biurku.
Pytam żony
- gdzie jest mój telefon
No leży na biurku
- ten biały ?
Noo, mi się czarny bardziej podobał
- no ale przecież mówiłaś że jest Ci obojętny jaki kolor będziesz mieć
No to mogłeś wziąć dwa takie same
- wziąłem dwa różne żeby się nam nie myliły (raz kiedyś mieliśmy dwa takie same SGS4 i wyszedłem do pracy z jej telefonem a ona z moim)
No ale ja już sobie na niego wszystko przegrałam, poustawiałam wszystko tak jak ma być.

No i zostałem z perłowym telefonem, zwykłe przeźroczyste gumowe etui w takim razie nie wystarczy
Baby to mentalne rozwielitki - mam nadzieje że tego nie czyta #zonabijealewolnobiega
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samuraj24: a co ci biały kolor przeszkadza? W sensie.. dla mnie jest zupełnie obojętne jaki mam kolor telefonu i wziąłbym biały. Nie dlatego że jestem cuckkem a dlatego że kogo to obchodzi?

Elo
  • Odpowiedz
@samuraj24: Wykopowi experci ci doradzają jak masz traktować żonę i każą ci robić inbe z powodu koloru telefonu xd pewnie żaden z nich nigdy nie był w związku ale bądź twardy i wykasuj tel do ustawień fabrycznych... xD
W mojej ocenie dobrze zrobiles. Może tego nie przemyślała, wywolywanie kłótni z takich powodow jest dla mnie chore pomimo tego że teoretycznie to ty masz racje. To tylko kolor telefonu tak jak
  • Odpowiedz
Pytasz się żony jaki kolor chce, słyszysz "obojętne mi to"


@samuraj24: Żona zadowolona, że jej telefon kupisz...

Nie napomknąłeś, że twój będzie czarny... Czyli Tobie również było wszystko jedno.
Odebrała paczkę, więc zasłużenie ma pierwszeństwo w wyborze telefonu...
  • Odpowiedz
@mrszsz: Dużo w tym prawdy. Niestety do związków trzeba mieć twardą dupę, bo baby lubią wchodzić na głowę.
Autor prezentuje uległość i żeby jej lepiej było. To jest spoko i bardzo dobra postawa, ale musi to działać w obie strony. Gdyby tak było, w ogóle nie było by tej sytuacji, bo panna by wiedziała, że jej partner chciał czarny, a ona go mu zawinęła bo jej się bardziej spodobał. Jeszcze
  • Odpowiedz
@samuraj24: trzeba było zwrócić telefon i zamówić drugi a tak w ogóle to powinieneś ją zawołać i pokazać zakup. Dziwne, że tak szybko to zrobiłeś kupując coś na lata
  • Odpowiedz