Wpis z mikrobloga

#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #xiaomi
Jezusku najukochańszy ,
zamawiasz telefon sobie i żonie, twój wybór pada na XIAOMI MI 9 LITE. Pytasz się żony jaki kolor chce, słyszysz "obojętne mi to" więc zamawiasz sobie czarny a jej perłowy biały - czy jakoś tak. Paczka sobie jedzie po Polsce, dostaje powiadomienie od kuriera że paczka zostanie doręczona dzisiaj, potem że została doręczona.
Wracam z pracy, wchodzę do mieszkania, szukam telefonów - jest tylko biały na biurku.
Pytam żony
- gdzie jest mój telefon
No leży na biurku
- ten biały ?
Noo, mi się czarny bardziej podobał
- no ale przecież mówiłaś że jest Ci obojętny jaki kolor będziesz mieć
No to mogłeś wziąć dwa takie same
- wziąłem dwa różne żeby się nam nie myliły (raz kiedyś mieliśmy dwa takie same SGS4 i wyszedłem do pracy z jej telefonem a ona z moim)
No ale ja już sobie na niego wszystko przegrałam, poustawiałam wszystko tak jak ma być.

No i zostałem z perłowym telefonem, zwykłe przeźroczyste gumowe etui w takim razie nie wystarczy
Baby to mentalne rozwielitki - mam nadzieje że tego nie czyta #zonabijealewolnobiega
  • 56
  • Odpowiedz
@samuraj24: Postępowanie małego dziecka- brak odpowiedzialności za swoje słowa/czyny. Jak w domu jej nie nauczono to Ty się wciel w rolę ojca i niech zacznie odpowiadać za to co mówi, a nie, że chowasz głowę i robisz tak jak ona sobie zdecydowała.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Wybacz, ale mientki siusiak z Ciebie. Każdy normalny facet zresetowałby czarny do ustawień fabrycznych, skonfigurował pod siebie a perłowy dał jej. Bo to nie jest bycie miłym i kochanym dla drugiej połówki, a zwykłe bycie sierotą. Dostała wybór i wybrała "obojętne mi to", więc teraz bez pretensji, a na przyszłość ten tekst lepiej zachować na wybór nadzienia pączka niż telefonu na może kilka lat.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Wyżej mają rację. Jakby zapytała czy jednak możecie się zamienić a ty miałbyś wątpliwości, to moglibyście o tym rozmawiać. Ale jak jej było Lotto, a ty wybrałeś zdecydowanie swój kolor to twój jest czarny i koniec. Z resztą, nie wiem jak można chcieć kupić telefon z myślą "obojętnie jaki kolor". Dla mnie to zawsze był zakup na lata i wygląd telefonu był bardzo ważny.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Ja uważam, że dobrze zrobiłeś, kłótnie w takiej sytuacji są na poziomie przedszkola, coś w stylu "proszę pani, ja pierwszy miałem tę zabawkę". Spodobał się jej czarny, trudno, przecież to nie koniec świata. A perłowy telefon też spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 117
@samuraj24: obydwoje jacyś niekomunikatywni jesteście xD ona bo odebrała dwa telefony i widząc, że są różne nie zapytała cię wcześniej jaki sobie wybrałeś skoro jej to było obojętne, a Ty dlatego, że już jak zamawiałes to nie ustaliłes wcześniej jakie zamawiasz xd mnie się wydaje, że dialog powinien wyglądać mniej więcej tak
- jaki chcesz kolor?
- a obojętnie
- dobra to zamawiam jeden czarny dla mnie i jeden perłowy dla
  • Odpowiedz