Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jarek_Bzoma: No i? W takich Ustrzykach Dolnych też żyją ludzie, małe dzieci, a niedźwiedzie są widywane w pobliżu miasteczka. Wiesz dlaczego nie słyszysz o napaściach przez niedźwiedzi na ludzi? Bo ich unikają, tak samo jak wilki. Dopóki nie ma sygnałów, że wilki chodzą przy samych obejściach i nie boją się ludzi to zostawmy je w spokoju.
  • Odpowiedz
@ja_nie_lubie: Gdy sobie myślę o znalezisku, to jeszcze mi jedno wpadło do głowy. Że ktoś mógł strzelić z dużego kalibru , np z 12stki, bo to już prawie 20mm, lub ktoś sobie ukradkiem strzelał z czegoś wojskowego, to sobie wyobrażam, że trafiony takim pociskiem koziołek mógł zostać rozerwany na pół od energii pocisku.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: miałem już wysyłać maila do PnRWI, ale stwierdziłem, że jakby to był drapieżnik, to gryzłby w kark, boki, plecy, a nie tak wygolił na równo. Myślę, że mógł to zrobić myśliwy amunicją na dzika, albo jakis ktoś (gangusy) ćwiczył sobie strzelanie z czegoś wojskowego.
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: ja prdl jaki ty jesteś głupi człowieku. XD pierwszy raz w życiu zobaczyłeś truchło i odkryłeś że np. lisy grasujące po Warszawie czy bezdomne psy mają kły, którymi mogą ZJEŚĆ sarenkę? XDDD nie wychodź więcej do lasu, bo jeszcze odkryjesz bazę meneli i pomyślisz że to teksańska masakra piłą mechaniczną na żywo. XD
  • Odpowiedz